Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Gislaved 185/65 R14 86T Euro Frost 5

Gislaved 185/65 R14 86T Euro Frost 5
Išpardavimas
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Gislaved Euro Frost 5

  Kiti dydžiai:

    35,00 €
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 35,00 €

 • Gislaved Euro Frost 5. 

  Jau eilę metų nepakeičiamas modelis vidurio Europos šalims. Tai jau 5-oji Euro Frost karta, sukurta Continental padangų gamintojo. Prekinis ženklas Gislaved – nuo seno visiems gerai žinomas švedų gamintojas. Dėl vidutinio minkštumo gumos mišinio Euro Frost puikiai tinka įvairiapusėms Lietuvos žiemoms, ypač dažniausiai automobilį naudojant mieste. Lengvai kryptinis padangos protektorius padės įveikti netikėtai iškritusio sniego pūsnis. Šiltesniu žiemos periodu išilginiai Euro Frost 5 padangos grioveliai efektyviai šalina vandenį net ir važiuojant didesniu greičiu, ko trūksta daugeliui kitų garsių žieminių padangų. Šio modelio kaina gerokai nustebina daugelį vairuotojų – nors prekės ženklas tikrai rimtas, tačiau gamintojas taiko į vidutinį kainų lygį, sugebėdamas konkuruoti net ir su ženkliai prastesniais gamintojais.
  Gislaved Euro Frost 5 modelis gaminamas vienoje iš Continental gamyklų Europoje.

  Apie gamintoją:

  Gislaved padangų gamykla įkurta Švedijoje 1893 metais. Šiuo metu per metus parduoda maždaug 2,6 milijonų padangų ir priklauso vokiečių koncernui Continental AG, kuris yra vienas iš didžiausių padangų gamintojų visame pasaulyje.
  1905 m. Gislaved pagamino pirmąją švedišką padangą. 1992 m.  Gislaved prekinį ženklą įsigijo vokiečių padangų gamybos gigantas Continental AG. Šis susijungimas Gislaved atvėrė naujas perspektyvas - buvo įdiegtos pačios naujausios gamybos technologijos, o tai leido išeiti ir į pasaulinę rinką.

   
Populiariausios 185/65 R14 prekės


Populiariausi akumuliatoriai


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto