Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apie mus

"KrovininesPadangos.lt" – bene didžiausia krovininių padangų parduotuvė internete - dar vienas IĮ "Protera" projektas, startavęs 2010 metais.

IĮ "Protera" - jau daugiau nei 20 metų prekiauja įvairių rūšių padangomis. Įmonės veikla buvo pradėta nuo dėvėtų padangų importo iš Vokietijos, o 1995 metais atidaryta ir naujų padangų parduotuvė, vėliau įkurtas ir padangų servisas. 2009 metais įmonė išplėtė savo veiklą į internetą - sukurta bene didžiausia automobilių padangų parduotuvė "PadanguParduotuve.lt".

2010 metais IĮ "Protera", išanalizavusi Lietuvos transporto rinką, nusprendė pasiūlyti sunkvežimių padangas internete - pradėjo veikti e-parduotuvė "KrovininesPadangos.lt". Vadybininkai, žinodami situaciją pasaulinėje krovininių padangų rinkoje, kasdien bendraudami su begale tiekėjų, žinodami planuojamus padangų sandėlių papildymus, kiekvienam besikreipiančiam gali pasiūlyti būtent tos dienos tinkamiausią prekę žemiausia įmanoma kaina.
 
Pasaulinėje rinkoje krovininių padangų kainos keičiasi praktiškai kiekvieną dieną. Taigi kiekvienu atveju reiktų kreiptis į "KrovininesPadangos.lt" INFO liniją. Tik taip sužinosite konkrečios dienos žemiausią įmanomą pardavimo kainą. Užsitarnavę išskirtines nuolaidas iš tiekėjų, sutinkame pasidalinti jomis su kiekvienu pirkėju.

Kurdami šią e-parduotuvę turėjome tokį pagrindinį tikslą - sunkvežimių padangų įsigyjimą padaryti patogesnį, greitesnį ir, be abejo, pigesnį. Išbandykite mūsų siūlomas paslaugas ir pajuskite naudą.

Gero kelio!

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика