Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apmokėjimo sąlygos

"KrovininesPadangos.lt" atsiskaityti už padangas siūlo vienu iš 3 būdų:

 

1. Sumokant grynuosius pinigus prekių perdavimo metu.

     Atsiimant padangas viename mūsų filialų galimas atsiskaitymas ir kortele.

     Grynaisius pinigus galite perduoti ir kurjeriui prekių pristatymo metu.

2. Sumokant bankiniu pavedimu pagal gautą sąskaitą.

3. Įmonėms gali būti suteiktas mokėjimo atidėjimas iki 60 d.

 

1. Mokant grynaisiais:

 

• Padangas pristačius kurjeriams bet kuriuo adresu Lietuvoje, įteikite pinigus jiems iš anksto suderintu prekių atvežimo metu. Turėkite lygią pinigų sumą, kurią nurodys "KrovininesPadangos.lt" konsultantai. PVM sąskaitą-faktūrą gausite el.paštu po prekių pristatymo. Už atsiskaitymą su kurjeriais grynaisiais pinigais taikomas papildomas mokestis - 1,45 Eur (5 Lt).

• "KrovininesPadangos.lt" filialuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje galima atsiskaityti ir grynaisiais pinigais, ir kortele.

 

 

2. Apmokant išankstinę sąskaitą.

Užsakę padangas telefonu ar pildydami Prekių krepšelio informaciją pasirinksite šį apmokėjimo būdą. Mes, patvirtinę Jūsų užsakymą ir rezervavę prekes, atsiųsime išankstinę sąskaitą, kurioje bus nurodyta visa apmokėjimui reikalinga informacija.

"KrovininesPadangos.lt" sąskaitas turi keliuose bankuose, todėl įplaukas gauna skubiai. Po įplaukų gavimo klientai informuojami, jog prekės yra išsiunčiamos arba pakviečiami jas atsiimti iš fizinių parduotuvių.

 

 

3. Su atidėto mokėjimo terminu.

Jei prekes norite įsigyti šiuo metu, o už jas atsiskaityti vėliau, siūlome sudaryti Pirkimo-pardavimo sutartį. Suteiksime kreditą atsižvelgę į Jūsų įmonės finansinius rodiklius. Klientams, perkantiems didesnį kiekį padangų, taikomos papildomos nuolaidos. Atsiskaitymus prižiūri UAB "AS Double Invest".

 

Jei kyla neaškumų dėl apmokėjimo sąlygų, būtinai kreipkitės į INFO LINIJĄ, tel. 8 663 60033 (9:00-18:00) arba el. paštu info@krovininespadangos.lt.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика