Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apmokėjimo sąlygos

"AgroPadangos.lt" apmokėti už padangas siūlo vienu iš 4 būdų:

 

1. Mokant grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo / pristatymo metu.

     Taip pat galite atsiskaityti ir kortele mūsų filialuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje.

     Jei prekes pristato kurjeriai, grynuosius pinigus galite sumokėti jiems.

2. Apmokant pavedimu pagal gautą išankstinę sąskaitą.

3. Privatiems asmenims sudarant lizingo sutartį.

4. Juridiniams asmenims (ūkininkams arba įmonėms) suteikiami mokėjimo kreditai iki 60 d.

 

1. Mokant grynaisiais:

• Jei padangas norite gauti savo įmonės adresu Lietuvoje, grynuosius pinigus galėsite įteikti kurjeriui iš anksto suderintu prekių pristatymo metu. Kurjeriui įteikite tikslią pinigų sumą, kurią nurodys "AgroPadangos.lt" konsultantai. Jei reikės, vėliau el.paštu gausite PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaitymo su kurjeriu grynaisiais paslaugos mokestis - 1,45 Eur (5 Lt).

• "AgroPadangos.lt" skyriuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje galite atsiskaityti grynaisiais arba kortele.

 

2. Apmokant išankstinę sąskaitą.

Po užsakymo patvirtinimo arba užsakius padangas telefonu, gausite išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Apie pavedimo gavimą būsite informuoti telefonu, kartu bus pranešta ir apie tolimesnius užsakymo įvykdymo žingsnius.

 

3. Sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį.

• Jei esate ūkininkas ar padangas norite įsigyti kaip privatus asmuo, galite sudaryti pirkimo išsimokėtinai sutartį. Sutartį paruoš "AgroPadangos.lt" konsultantai, prieš tai iš Jūsų gavę visų reikalingų dokumentų kopijas. Užsakant padangas internetu, pirkimo būdas "Išsimokėtinai" nėra leidžiamas, todėl būtinai susisiekite su "AgroPadangos.lt" konsultais dėl lizingo sutarties sudarymo galimybių.

• Pirkimo išsimokėtinai sutartį galėsite sudaryti ir neišėję iš namų. Prekių pristatymo metu kurjeriai kartu su padangomis įteiks ir sutartį pasirašymui. Pirkimo išsimokėtinai sutarties pasirašymo su kurjeriais paslaugos kaina - 2,9 Eur (10 Lt).

• Pirkimo išsimokėtinai sutartį taip pat galite sudaryti ir "AgroPadangos.lt" filialuose Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Atvykus reikia turėti asmens dokumentų ir veiklos dokumentų kopijas.

 

4. Su atidėto mokėjimo terminu.

Jei prekes norite įsigyti kaip juridinis asmuo, galite sudaryti Pirkimo-pardavimo sutartį su atidėtu mokėjimu iki 60 k.d. Kreipkitės į "AgroPadangos.lt" konsultantus dėl reikalingų dokumentų pateikimo.

 

Jei kyla neaškumų dėl apmokėjimo sąlygų, kreipkitės į INFO LINIJĄ, tel. 8 663 60033 (9:00-18:00) arba el. paštu [email protected].

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto