Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apie mus

 

"PadanguParduotuve.lt" – bene didžiausia padangų parduotuvė internete - IĮ "Protera" kūrinys, elektroninėje erdvėje startavęs 2009 metais. 

"Protera" - jau daugiau nei 20 metų sėkmingai besiverčianti mažmeninės prekybos padangomis srityje, prekiaujanti bemaž visomis Lietuvoje ir aplinkinėse rinkose esančiomis padangomis.
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, įmonės veikla buvo pradėta nuo padangų importo iš Vokietijos,
o 1995 m. atidaryta pirmoji Lietuvoje specializuota naujų
padangų parduotuvė, vėliau įkurtas ir auto servisas. Įmonei augant pradėta importuoti lengvojo lydinio ratlankius bei prekiauti akumuliatoriais.  

Kompanija neapsiribojo vien dalimis lengviesiems automobiliams, todėl Lietuvos rinkai pasiūlė ir motociklų, sunkvežimių bei agro ir spec. paskirties padangas. 

 

Sukaupusi išskirtinę patirtį mažmeninėje prekyboje, 2009 m. IĮ "Protera" duris atvėrė ir internete - startavo "PadanguParduotuve.lt"

Kurdami šią e-parduotuvę ir norėdami išsiskirti iš kitų pardavėjų turėjome pagrindinį tikslą - pirkimą internetu padaryti patogesnį klientui. 

Todėl išanalizavę elektroninės prekybos suteikiamus privalumus ir trūkumus įgyvendinome šiuos sprendimus ir idėjas:

 

• Pagalba perkant

Konsultacija juk nieko nekainuoja, todėl būsimiems pirkėjams tai rekomenduojame. Būdami savo srities profesionalais siekiame turimomis žiniomis pasidalinti su kiekvienu klientu.
Šiam tikslui įkūrėme INFO LINIJĄ, darbo valandomis pasiekiamą visomis ryšio priemonėmis ir be atsako nepaliekančią nei vieno kliento.
Išsirinkite būtent Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

 

 

 

 

 

 

• 10.000+ skirtingų padangų modelių

 

Šiandien prekiaujame gerokai daugiau nei 10.000 skirtingų raštų ir matmenų vasarinių bei žieminių padangų.
Įspūdingoje pasiūloje padangas suras net ir patys išrankiausi pirkėjai: ieškantys pigių kokybiškų padangų, rečiausių išmatavimų ar žymiausių ženklų.

 

 

 

 

 

• Skubus pristatymas visoje Lietuvoje

Kokybė - vienas svarbiausių aspektų mūsų veikloje. Todėl esame reiklūs ir savo partneriams logistikos srityje. 98 iš 100 užsakymų įvykdome sutartu laiku.

 

 

 

 

 

 

 Mumis pasitiki 50.000+ klientų

Taip, klientus mes skaičiuojame. Stengiamės juos pažinti ir patenkinti tikslius jų poreikius.
Taip pat skaičiuojame ir pastovų klientų skaičiaus augimą, kas leidžia įsitikinti, jog mūsų dedamos pastangos nenueina perniek.

 

 

 

 

 

 

 

 

• 20+ metų patirtis

Ilgaamžiai verslo santykiai su gamintojais ir jų atstovais, dalyvavimas įvairiuose padangų bandymų testuose, gamybos proceso išmanymas leidžia klientams pateikti tik pačių geriausių
ir patikimiausių padangų gamintojų asortimentą. Nepamirškite, savo patirtimi mes mielai pasidaliname!

 

 

 

 

 

 

 

 

Gero kelio!

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto