Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Garantija visoms prekėms

Gamyklinė garantija:

"PadanguParduotuve.lt" visoms parduodamoms prekėms taiko garantiją dėl gamyklinių defektų nepriklausomai nuo to ar prekės buvo įsigytos internetu, ar fizinėse parduotuvėse.

Labai retais atvejais pasitaiko, kad padangos, ratlankiai, akumuliatoriai ar kitos auto prekės į prekybą patenka su tam tikrais defektais net ir po kelių kokybės patikrinimų.

Būtent dėl to visoms prekėms yra suteikiama gamyklinė garantija. Jei pastebėtumėte gaminio kokybės neatitikimų, būtinai informuokite "PadanguParduotuve.lt" administraciją. Jei defektas yra gamyklinis, prekę pakeisime nauja arba grąžinsime pinigus.

"PadanguParduotuve.lt" rekomenduoja padangas reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose.

Nekokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, "PadanguParduotuve.lt" įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis

2014-07-22 Vyriausybės nutarime Nr. 738, kurių 18 punkte įtvirtinta, kad netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytais atvejais ir sąlygomis.

 

 

14 dienų pinigų grąžinimo garantija:

Kiekvienas pirkėjas turi teisę grąžinti arba apkeisti įsigytą prekę per 14 dienų laikotarpį. Prekė turi būti grąžinta tokiu pat būdu kaip buvo įsigyta arba į vieną iš "PadanguParduotuve.lt" filialų. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti nepanaudota ir nepažeistas jos įpakavimas bei etiketės. Norėdamas grąžinti prekę pirkėjas turi kreiptis vienu iš "PadanguParduotuve.lt" skilties "Kontaktai" kontaktu.

 

 

Plačiau apie garantinius įsipareigojimus "Taisyklėse".

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика