Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apmokėjimo sąlygos

"PadanguParduotuve.lt" apmokėti už prekes siūlo vienu iš 3 būdų:

 

1. Grynaisiais / kortele.

     Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele galimas mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Panevėžyje.

     Kortele arba grynaisiais atsiskaityti galima ir su kurjeriu prekių pristatymo metu.

     Grynaisiais / kortele pagal užsakymo metu sugeneruotą kvitą taip pat galima atsiskaityti šiose vietose:

 Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen   

2. El.bankininkyste / pavedimu.

     Elektroninė bankinkystė - užsakymo metu būsite nukreipti į banko sistemą.

     Kreditinė / debetinė kortelė -  užsakymo metu būsite nukreipti į banko sistemą.

     Įprastas pavedimas - gausite išankstinę sąskaitą.

3. Lizingu.

     Sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį - padangos įsigijamos lizingu.

* Pirkėjai iš ne Europos Ekonominės Erdvės gali atsiskaityti tarptautinėmis elektroninių mokėjimų sistemomis:

WebMoney, BankTransfer

 


NAUDINGAS PATARIMAS

 

  Šia ikona pažymėtoms prekėms leidžiami visi atsiskaitymo būdai, taip pat ir grynaisiais prekių pristatymo / atsiėmimo metu.

  Šia ikona pažymėtų prekių užsakymui reikalingas išankstinis dalinis arba pilnas apmokėjimas.

 


 

1. Mokant grynaisiais:

Pasirinkite šį apmokėjimo būdą pildydami "Prekių krepšelio" informaciją. Apmokėjimo grynaisiais būdas yra galimas kurjeriui prekes pristačius į namus arba atsiimant prekes "PadanguParduotuve.lt" fizinėse parduotuvėse. Taip pat grynaisiais galite atsiskaityti ir Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen kasose pagal užsakymo metu sugeneruotą kvitą.

• Atsiskaitymas prekių pristatymo / atsiėmimo metu yra galimas tik už Lietuvos sandėliuose esančias prekes. Prekes, kurioms reikalingas dalinis arba pilnas avansinis apmokėjimas atskirsite pagal spynos ikoną šalia prekės. Sumokėję avansą, likusią sumą galėsite sumokėti grynaisiais prekių pristatymo / atsiėmimo metu.

• Jei padangas ar kitas prekes norite gauti į namus ar biurą, grynuosius pinigus galėsite įteikti kurjeriui iš anksto suderintu prekių pristatymo metu. Kurjeriui įteikite tikslią pinigų sumą, kurią nurodys "PadanguParduotuve.lt" konsultantai. Jei reikės, vėliau el.paštu gausite PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaitymo su kurjeriu grynaisiais / kortele paslaugos mokestis - 3,- .

• "PadanguParduotuve.lt" skyriuose Vilniuje ir Panevėžyje galite atsiskaityti grynaisiais arba kortele.

• Prekių pristatymo pas "Montavimo partnerius" atveju visada bus reikalingas išankstinis apmokėjimas. Grynaisiais/korterle galite apmokėti prieš prekių išsiuntimą į servisą mūsų parduotuvių arba partnerių (Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen) kasose. Deja, patys "Montavimo partneriai" atsiskaitymų už prekes priimti negali.


2. Apmokant el.bankininkyste / kortele / pavedimu.

• Besinaudojantiems elektroninės bankininkystės paslaugomis, šis apmokėjimo būdas sunkumų nesudarys. Galėsite apmokėti tiesioginiu bankiniu susijungimu (ypač skubus apmokėjimas) arba pagal atsiųstą išankstinę sąskaitą.

• Užsakymo metu taip pat galite pasirinkti apmokėjimą kreditine / debetine kortele. Atkreipiame dėmesį, jog po užsakymo būsite nukreipti į bankų sistemas ir šiame tinklapyje jokios saugotinos informacijos įvesti nereikės. Tokia pati apsauga taikoma ir atsiskaitant tiesioginiu banko pavedimu. Beje, atsiskaitant kreditine / debetine kortele Jūsų mokėjimas bus papildomai apdraustas pagal Jūsų banko taikomas sąlygas.

• Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, už prekes galite apmokėti nuėję į artimiausią bet kurio banko skyrių. Tiesiog atsispausdinkite mūsų atsiųstą sąskaitą ir ją paduokite banko tarnautojui. Pagal sugeneruotą kvitą galima apmokėti ne tik banko skyriuose, tačiau ir Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen kasose.

 

3. Sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Pasirinkite šį apmokėjimo būdą pildydami "Prekių krepšelio" informaciją. "PadanguParduotuve.lt" konsultantai, gavę Jūsų užsakymą, netrukus susisieks tolimesnėms dokumentų pildymo procedūroms.

• Lizingo sutartį galite sudaryti pats - po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į vienos iš lizingo bendrovių tinklapį, kur pasinaudomi savo elektronine bankininkyste nesunkiai pasirinksite norimą lizingo terminą bei įmokų dydžius. Tokiu atveju popierinės sutarties pasirašyti neprireiks.

• Padangų pirkimo išsimokėtinai sutartį gali padėti sudaryti ir "PadanguParduotuve.lt" konsultantai. Šiuo atveju prašysime užsukti į vieną mūsų parduotuvių arba nuskenuoti ir atsiųsti savo asmens dokumentus. Jei prekes reikės siųsti kurjerių pagalba, popierinę sutartį pasirašysite prekių pristatymo metu.

Plačiau
 

 

Jei kyla neaiškumų dėl apmokėjimo sąlygų, visada galite kreiptis į INFO LINIJĄ, tel. 8 614 82222 (9:00-18:00) arba el. paštu [email protected].

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto