Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Apmokėjimo sąlygos

Pokyčiai ekstremalios situacijos metu nuo 2021.09.13 d.:

 

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele, grynųjų pinigų kurjeriai nepriima. Kurjerių pristatymas vyksta bekontakčiu būdu, Galimybių pasas nėra būtinas.

 

• Parduotuvėse atsiskaitymai grynaisiais ar kortele priimami iš asmenų, turinčių Galimybių pasą. Neturintiems galimybių paso rekomenduojame atsiskaityti nuotoliniu būdu (el.bankininkyste, banko pavedimu, lizingu).

 


"PadanguParduotuve.lt" apmokėti už prekes siūlo vienu iš 3 būdų:

 

1. Grynaisiais / kortele.

     Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele galimas mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Panevėžyje.

     Kortele atsiskaityti galima ir su kurjeriu prekių pristatymo metu.

     Grynaisiais / kortele pagal užsakymo metu sugeneruotą kvitą taip pat galima atsiskaityti šiose vietose:

 Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen   

2. El.bankininkyste / pavedimu.

     Elektroninė bankinkystė - užsakymo metu būsite nukreipti į banko sistemą.

     Kreditinė / debetinė kortelė -  užsakymo metu būsite nukreipti į banko sistemą.

     Įprastas pavedimas - gausite išankstinę sąskaitą.

3. Lizingu.

     Sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį - padangos įsigijamos lizingu.

* Pirkėjai iš ne Europos Ekonominės Erdvės gali atsiskaityti tarptautinėmis elektroninių mokėjimų sistemomis:

WebMoney, Paysera, CashU, Safety Pay

 


NAUDINGAS PATARIMAS

 

  Šia ikona pažymėtoms prekėms leidžiami visi atsiskaitymo būdai, taip pat ir grynaisiais prekių pristatymo / atsiėmimo metu.

  Šia ikona pažymėtų prekių užsakymui reikalingas išankstinis dalinis arba pilnas apmokėjimas.

 

   Prekių katalogo viršuje galite nustatyti, kad būtų rodomos tik išankstinio apmokėjimo nereikalaujančios prekės.

 


 

1. Mokant grynaisiais:

Pasirinkite šį apmokėjimo būdą pildydami "Prekių krepšelio" informaciją. Apmokėjimo grynaisiais būdas yra galimas kurjeriui prekes pristačius į namus (karantino ir pokarantininiu laikotarpiu kurjeriai priima tik atsiskaitymus kortele) arba atsiimant prekes "PadanguParduotuve.lt" fizinėse parduotuvėse. Taip pat grynaisiais galite atsiskaityti ir Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen kasose pagal užsakymo metu sugeneruotą kvitą.

• Atsiskaitymas prekių pristatymo / atsiėmimo metu yra galimas tik už Lietuvos sandėliuose esančias prekes. Prekes, kurioms reikalingas dalinis arba pilnas avansinis apmokėjimas atskirsite pagal spynos ikoną šalia prekės. Sumokėję avansą, likusią sumą galėsite sumokėti grynaisiais prekių pristatymo / atsiėmimo metu.

• Jei padangas ar kitas prekes norite gauti į namus ar biurą, grynuosius pinigus galėsite įteikti kurjeriui iš anksto suderintu prekių pristatymo metu. Kurjeriui įteikite tikslią pinigų sumą, kurią nurodys "PadanguParduotuve.lt" konsultantai  (karantino ir pokarantininiu laikotarpiu kurjeriai priima tik atsiskaitymus kortele). Jei reikės, vėliau el.paštu gausite PVM sąskaitą-faktūrą. Atsiskaitymo su kurjeriu grynaisiais / kortele paslaugos mokestis - 3,- .

• "PadanguParduotuve.lt" skyriuose Vilniuje ir Panevėžyje galite atsiskaityti grynaisiais arba kortele.

• Prekių pristatymo pas "Montavimo partnerius" atveju visada bus reikalingas išankstinis apmokėjimas. Grynaisiais apmokėti galite mūsų parduotuvių arba partnerių kasose.

 

2. Apmokant el.bankininkyste / kortele / pavedimu.

• Besinaudojantiems elektroninės bankininkystės paslaugomis, šis apmokėjimo būdas sunkumų nesudarys. Galėsite apmokėti tiesioginiu bankiniu susijungimu (ypač skubus apmokėjimas) arba pagal atsiųstą išankstinę sąskaitą.

• Užsakymo metu taip pat galite pasirinkti apmokėjimą kreditine / debetine kortele. Atkreipiame dėmesį, jog po užsakymo būsite nukreipti į bankų sistemas ir šiame tinklapyje jokios saugotinos informacijos įvesti nereikės. Tokia pati apsauga taikoma ir atsiskaitant tiesioginiu banko pavedimu. Beje, atsiskaitant kreditine / debetine kortele Jūsų mokėjimas bus papildomai apdraustas pagal Jūsų banko taikomas sąlygas.

• Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, už prekes galite apmokėti nuėję į artimiausią bet kurio banko skyrių. Tiesiog atsispausdinkite mūsų atsiųstą sąskaitą ir ją paduokite banko tarnautojui. Pagal sugeneruotą kvitą galima apmokėti ne tik banko skyriuose, tačiau ir Maxima, Lietuvos paštas, Perlo paslaugos, Narvesen kasose.

 

3. Sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Pasirinkite šį apmokėjimo būdą pildydami "Prekių krepšelio" informaciją. "PadanguParduotuve.lt" konsultantai, gavę Jūsų užsakymą, netrukus susisieks tolimesnėms dokumentų pildymo procedūroms.

• Lizingo sutartį galite sudaryti pats - po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į vienos iš lizingo bendrovių tinklapį, kur pasinaudomi savo elektronine bankininkyste nesunkiai pasirinksite norimą lizingo terminą bei įmokų dydžius. Tokiu atveju popierinės sutarties pasirašyti neprireiks.

• Padangų pirkimo išsimokėtinai sutartį gali padėti sudaryti ir "PadanguParduotuve.lt" konsultantai. Šiuo atveju prašysime užsukti į vieną mūsų parduotuvių arba nuskenuoti ir atsiųsti savo asmens dokumentus. Jei prekes reikės siųsti kurjerių pagalba, popierinę sutartį pasirašysite prekių pristatymo metu.

Plačiau
 

 

Jei kyla neaiškumų dėl apmokėjimo sąlygų, visada galite kreiptis į INFO LINIJĄ, tel. 8 614 82222 (9:00-18:00) arba el. paštu info@padanguparduotuve.lt.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика