Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Padangų montavimas

Nemokamas padangų ir ratlankių pristatymas tiesiai į montavimo vietą Jūsų mieste! (perkant už 200,- ir daugiau)

Sąraše esantys montavimo partneriai teikia lengvųjų automobilių, visureigių bei mikroautobusų padangų ir ratlankių montavimo paslaugas. Motociklų, sunkvežimių bei agro padangų montavimo paslaugos nėra teikiamos. Montavimo paslauga yra mokama pagal kiekvieno partnerio kainininką.

Montavimo partnerį išsirinkite čia:

Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti šią išskirtinę paslaugą. "PadanguParduotuve.lt" subūrė didžiausią autoservisų tinklą Lietuvoje. Užsisakę padangas pas mus, jas atsiimsite ir susimontuosite čia pat. Paslaugos privalumai:

* Nėra papildomų rūpesčių dėl sandėliavimo - padangos ar ratlankiai bus saugomi autoservise.
* Nereikia vargti nešant padangas į butą penktame aukšte ar bandyti jas sutalpinti lengvojo
automobilio bagažinėje.
* Nereikia gaišti brangaus laiko laukiant kurjerio namuose - prekes priims autoserviso darbuotojai.
* Nereikia stovėti eilėse laukiant padangų montavimo - laiką su autoservisu suderinsite iš anksto.
* Pristatymas į autoservisą - nemokamas (perkant daugiau nei už 200,- ) !
* Platus montavimo partnerių pasirinkimas - beveik visi Lietuvos miestai ir miesteliai, didžiuosiuose miestuose keli autoservisai.Pirkdami prekes ir pildydami Prekių krepšelio informaciją, pristatymo būdą nurodykite "Į montavimo partnerių servisą", jei padangas keisitės čia.
"PadanguParduove.lt" administracija, gavusi Jūsų apmokėjimą už prekes, montavimo partneriui praneš visą reikalingą informaciją. Partnerio paprašysime su Jumis suderinti ir montavimo laiką, bet, dėl visa pikto, ir Jums pateiksime montavimo partnerio kontaktus.

Arčiausiai esantį montavimo partnerį galite rasti "Montavimo partnerių" žemėlapyje. Taip pat čia pateikiama ir visa reikalinga autoservisų kontaktinė informacija.

 


PASTABA:

Už montavimo/balansavimo ar kitas susijusias paslaugas turėsite atsiskaityti tiesiai su mūsų "Montavimo partneriu" pagal jų kainininką. Pristatymas, priėmimas ir sandėliavimas (iki 3 d.d.) nemokamas (perkant daugiau nei už 200,- ) !

Jei turite neaiškumų dėl "Montavimo partnerių", kreipkitės į INFO LINIJĄ, tel. 8 614 82222 (8:00-18:00) arba el. paštu [email protected].

 

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto