Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias
Išvalyti

 • Paieška pagal dydį
  Išvalyti
  visus
Plotis
Profilis
Skersmuo
Pasirinkite dydį arba pradėkite paiešką pagal auto

 • Sezonas:


 • Kokybės lygis:


 • Gamintojas:


 • Būklė:
  Išvalyti
 • Gumos mišinys:


 • Sustiprinimas:


 • Tipas:


 • Dygliavimas:


 • Run Flat:


 • Greičio indeksas:


 • Triukšmo indeksas:


 • Kuro sanaudos:


 • Sukibimas:


 • Garso slopinimas:

Kaina:

Eur

Eur

Lengvųjų automobilių padangos

 • išvalyti Būklė: Nauja.

  Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Kokybės lygis:
  Gamintojas:
 • Markė:
  Modelis:
  Metai:
  Modifikacija:
  Pasirinkite savo automobilį arba pradėkite paiešką pagal dydį

 •  

  Kaip rinktis padangas?

  Visų pirma, nuspręskite, kuria paieška naudositės: paieška pagal automobilį ar paieška pagal dydį. Pasirinkę savo automobilį arba iškart įvedę norimus išmatavimus galėsite rinktis papildomus padangų parametrus, tokius kaip: sezonas, gamintojas, kokybės lygis, tipas, dygliavimas, kuro sanaudos ir kitus.

   


   

  Paieška pagal automobilį

  Įveskite savo transporto priemonės markę, modelį, gamybos metus bei variklio modifikaciją. Išvysite visus galimus padangų išmatavimus, kuriuos leidžia naudoti automobilio gamintojas. Paryškinti dydžiai nurodo pagrindinius originalius išmatavimus. Spauskite ant norimo dydžio ir sistema parodys visas galimas padangas. Toliau rezultatus galėsite filtruoti pagal kitus padangų parametrus: sezonas, gamintojas ir kitus. Jei nuspręsite paiešką pratęsti kartu koreguodami ir padangų dydžio parametrus, sistema įspės apie neatitikimus gamintojo rekomenduojamiems dydžiams.

  Svarbu:

  •  
  • Jei neplanuojate kartu su padangomis įsigyti ir naujų ratlankių, būtinai atkreipkite dėmesį į savo naudojamų ratlankių skersmenį. Tuo tarpu ratlankių plotis nėra esminis parametras, ypač jei ratlankiai yra gamykliniai.
  • Ši padangų dydžio pagal automobilį paieškos sistema yra tik informacinio, tačiau ne rekomendacinio pobūdžio. Tikslią informaciją, kokias padangas būtent Jūsų individualiam automobiliui rekomenduoja automobilio gamintojas galite rasti automobilio knygoje arba ant automobilio kėbulo.
  • Neradę savo automobilio ar tam tikros jo komplektacijos paieškoje, daugiau nuorodų į dydžių katalogus galite rasti čia

   


   

  Paieška pagal dydį

  Pasirinkę norimą išmatavimą (plotis, aukštis, skersmuo) išvysite visą šio dydžio padangų pasiūlą. Kartu (nepaisant eiliškumo) galite filtruoti ir pagal kitas padangų savybes: sezonas, gamintojas, tipas ir kitas.

   


   

  Pagrindinės padangų savybės

  Visos transporto priemonių padangos skirstomos pagal išmatavimus, sezoniškumą, protektoriaus raštą ir paskirtį. Įsigykite padangas ne aklai, o tvirtai žinodami visas jų savybes bei svarbiausius bruožus. Dar daugiau sužinokite čia

   

  1. Padangų išmatavimai, pvz. 195/65 R15 91 T

  Pirmas skaičius (195) nurodo padangų plotį milimetrais, t.y. 19,5 cm., antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį. Tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais - tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 15 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


  2. Protektorių raštai:

  a) Standartinis (nekryptinis) – šis protektoriaus raštas daugiausia naudojamas nedidelių padangų gamyboje, kurios montuojamos ant nedidelių ekonominės ir šeimyninės klasės automobilių. Retai begaminamas, gana senas inžinerinis sprendimas, bet pakankamai universalus, paprastas, praktiškas ir ekonomiškas. Šio protektoriaus rašto, dažnai universalios padangos neturi nurodytos sukimosi krypties, nei vidinės ar išorinės pusės.
  b) Kryptinis – šis protektoriaus raštas turi aiškiai rodykle nurodytą sukimosi kryptį (angl. rotation), o protektoriaus piešinys primena kartais eglutę. Tai reiškia, kad šios rūšies tiek žieminės, tiek vasarinės padangos gali suktis tik nurodyta kryptimi, nes sumontuotos priešingai turės žymiai blogesnes akvaplanavimo ir sukibimo savybes bei trumpiau tarnaus. Kryptines padangas turėtų rinktis vairuotojai, kurie savo automobilius dažniau vairuoja rajoniniuose keliuose, važinėja trumpesniais atstumais ir iš padangų tikisi daugiau aštrumo, bet tai nėra būtinos sąlygos.
  c) Asimetrinis – šios rūšies padangos neturi nustatytos sukimosi krypties, bet turi nustatytą sumontavimo ant ratlankio pusę – vidinę (angl. inside) ir išorinę (angl. outside). Sumontuota priešingai šios rūšies padanga turės žymiai blogesnes sukibimo, akvaplanavimo ir ilgaamžiškumo savybes. Asimetrinio protektoriaus rašto padanga savyje turi visas svarbiausias saugios, tylios ir ekonomiškos padangos savybes, mažiau dėvisi važinėjant miesto sąlygomis ir įveikiant staigius posūkius.

   

  3. Padangų paskirtis:

  a) Lengviesiems automobiliams gaminamos vasarinės ir žieminės padangos, retomis išimtimis ir universalios. Kai kurios turi XL arba RF sustiprintos padangos žymėjimą. Tai reiškia, kad jos turi didesnį krovos indeksą. Lengvųjų automobilių padangų protektoriaus raštas gaminamas standartinis (nekryptinis), kryptinis ir asimetrinis.
  b) Visureigių padangų išmatavimai yra kiek didesni. Gaminamos ne tik vasarinės, žieminės ar universalios, bet yra skirstomos ir pagal kelio pobūdį, t.y. asfaltui, bekelei ar tarpiniam variantui. Kaip ir lengvųjų automobilių, taip ir visureigių padangos kartais turi pastiprintą (XL) kategoriją, kas suteikia jai didesnį krovos indeksą. Visureigių padangų protektoriaus raštai taip pat galimi įvairaus tipo.
  c) Mikroautobusams gaminamos padangos turi papildomą „C“ žymėjimą, kuris komercinės paskirties padangoms yra privalomas. Tai reškia, kad jos turi žymiai didesnį krovos indeksą ir kad jose reikia laikyti didesnį oro slėgį. Lengviems keleiviniams mikroautobusams užtenka ir RF žymėjimo. Protektoriaus raštas dažniausiai būna standartinis (nekryptinis).

   
  Tik pas mus padangos pigiau nei kur nors kitur. Išsirinkite kokybiškas ir ilgaamžes padangas, kurios tarnaus ilgai, o kelyje suteiks komforto jausmą.

Parynktis
 • 11%

  Pigiau

  alter-list

  195/65 R15

  C

  A

  71

  NAUJA GAMYBA
  58,00 € 65,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 205/55 R16

  C

  A

  71

  NAUJA GAMYBA
  85,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 205/55 R16

  E

  B

  69

  NAUJA GAMYBA
  62,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 33%

  Pigiau

  alter-list

  175/65 R14 82 T

  E

  E

  71

  Pagaminta 2021
  39,00 € 58,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 205/55 R16

  D

  D

  72

  Pagaminta 2021
  50,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 21%

  Pigiau

  alter-list

  195/70 R15C 104/102 R

  E

  C

  70

  Pagaminta 2021
  57,00 € 72,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 205/55 R17

  C

  C

  72

  Pagaminta 2020
  57,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4 vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 215/55 R16

  E

  E

  69

  Pagaminta 2021
  59,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 205/60 R16

  C

  B

  70

  Pagaminta 2021
  60,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 215/60 R17

  C

  E

  72

  Pagaminta 2021
  67,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 225/60 R17

  E

  C

  70

  Pagaminta 2021
  69,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   

 • 225/55 R18

  C

  C

  72

  Pagaminta 2021
  70,00 €

  Kiekis sandėlyje: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d.d.

  Atsiskaitymas:

   
Kaip išsirinkti padangas, kad jos atitiktų mano poreikius?

Stenkitės pasinaudoti kuo daugiau filtrų, tokių kaip sezonas, dydis, kainos intervalas ir kiti.

Apsispręskite, per kurį laiką padangos turi būti pristatytos - tam panaudokite viršuje esantį Pristatymo terminų rūšiavimo mygtuką.

O jei nežinote savo automobiliui tinkančio dydžio - pirma pasinaudokite Paieška pagal automobilį, o tada jau rinkitės norimą sezoną ar kainą.

Pasinaudokite Kokybės lygio filtru, apsispręskite dėl biudžeto - kokybiška ir ilgaamžė produkcija visada kainuoja daugiau, tačiau laikui bėgant atsiperka su kaupu.

Kiek laiko tarnauja padangos?

Paprastai padangos perkamos taip: manoma, kad aukštesnės klasės vidutinio dydžio padangos tinkamos tarnauti 3-5 sezonus arba 30-60 tūks. km. Tačiau priklausomai nuo klasės, padangos dydžio ir jos tipo, šie skaičiai gali skirtis dvigubai ar daugiau.

Padangų tarnavimo laikas ir rida priklauso ne tik nuo gamintojo kokybės lygio, padangos tipo, jos dydžio, priežiūros, tačiau lygiai tiek pat ar net daugiau ir nuo bendros automobilio techninės būklės, eksploatuojamų kelių kokybės bei vairavimo stiliaus.

Rekomenduojame rinktis žinomų gamintojų produkciją ir atkreipti dėmesį į jų kokybės klasę.

Universalios padangos – ar jos pritaikytos mūsų klimatui?

Deja, kol kas ne. Mūsų regione temperatūros amplitudė yra itin didelė – iki šiol nėra sukurtas toks “All-season” padangų gumos mišinys, kuris puikiai tarnautų ir prie -20 laipsnių, ir prie +30. Universalias padangas paprastai renkasi tie vairuotojai, kurie žiemos metu automobilio beveik neeksploatuoja, o bendrai per metus nuvažiuoja tik kelis tūkstančius kilometrų. Mūsų regione daug dažniau pasirenkamos M+S tipo kieto mišinio žieminės padangos ir jos būna naudojamos ištisus metus – tai geresnis pasirinkimas sezonių padangų keitimo vengiantiems vairuotojams, tačiau visgi neatstoja dviejų skirtingų sezonų padangų komplektų, jei automobilis naudojamas nuolat ir neplanuojamas jo pardavimas.

Ką reiškia prie padangų esantis simbolis NAUJA GAMYBA?

Tai padangos, pagamintos per pastaruosius 24 mėnesius – jos yra maksimaliai “šviežios”, tačiau tikslios datos pirkimo metu nustatyti negalime. Reikliausiems pirkėjams siūlome rinktis tas padangas, prie kurių yra nurodyta, jog šios pagamintos būtent šiais metais. Kuo naujesnė padangų gamybos data turėtų būti svarbi tiems vairuotojams, kurie važiuoja itin nedaug ir planuoja tą patį automobilį eksloatuoti šešerius ar daugiau metų.

Per kiek laiko padangos yra atvežamos? Gal galiu iškart atsiimti parduotuvėje?

Tikslus padangų pristatymo / atsiėmimo terminas ir net valandos yra nurodytos kiekvienoje prekėje – nuo 3 valandų iki kelių darbo dienų.

Padangas taip pat galite užsakyti ar įsigyti ir mūsų fizinėse parduotuvėse, tačiau asortimentas jose ženkliai mažesnis nei matomas internete. Visada rekomenduojame padangas užsakyti internetu, o atvykti į parduotuvę kviečiame tuos, kuriems reikalinga konsultacija ar padangų reikia skubiai  - taip rasime geriausią sprendimą.

Kur rasti daugiau informacijos apie padangų ženklinimą ir simbolius?

Informacija apie simbolius ant padangų ir jų parametrus yra pateikta čia


+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика