Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Universalios padangos | 8000+ rūšių

Universalios padangos

Kartais įvairiems tikslams įgyvendinti reikia universalaus sprendimo. Tiek žiemą, tiek vasarą naudojamos universalios padangos yra būtent tam. Įsigyti jas galite pas mus, juk tai patogu ir praktiška.

Kuo toliau , tuo rečiau begaminamos Europos rinkai, šios padangos populiaresnės JAV. Dažniausiai jos, universalios padangos gaminamos visureigiams. Populiarumą Europoje universalios padangos prarado tuomet, kai atsirado naujos kartos žieminės padangos, kurios savo stabilumo, triukšmo lygiu bei greičio indeksais beveik nebesiskiria nuo vasarinių ir tapo dar saugesnės.

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Meniu

Kaip išsirinkti universalias padangas?

Ieškantiems universalių padangų reikėtų žinoti, kad tiek žiemą, tiek vasarą jos bus slidesnės nei atitinkamai žieminės/vasarinės padangos, o ir jų tarnavimo laikas bus trumpesnis. Tad universalios padangos nėra geras pasirinkimas nei saugumo, nei ekonomiškumo prasme, todėl didžioji dalis padangų gamintojų yra nutraukę jų gamybą. Tarp kitko, universalios padangos atsiliepimai rodo, jog gana daug Lietuvos vairuotojų vis dar naiviai galvoja, kad žymėjimas M+S (angl. Mud & Snow - purvas ir sniegas) ant padangos šono reiškia, kad ši padanga yra universali. Tai klaidinga nuomonė, nes šis žymėjimas yra dedamas ir ant visų žieminių (taip pat ir dygliuotų) padangų. Didžioji dalis visureigių, net ir vasarinių, turi M+S ženklinimą. Tuo tiesiog nurodoma, kad šias padangas leidžiama eksploatuoti žiemą.

Universalios padangos žymimos arba keturiais simboliais (sniegas, ledas, lietus ir saulė), arba tiesiog anglišku užrašu „All Seasons“ (visiems sezonams). Ir be abejo, taip pat turi M+S žymėjimą. Kritinė keitimo riba joms nusidėvėjus į naujas yra 3 mm. protektoriaus gylio.

Šiandien padangas patogu nusipirkti ir neišėjus iš namų. Kiekvienas pirkėjas jas gali įsigyti internetu. Universalios padangos internetu padeda sutaupyti laiko bei išlaidų, tad nieko nelaukite ir įsigykite jas jau šiandien.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto