Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Žieminės padangos | 16 000+ rūšių

Žieminės padangos

Žieminės padangos puikiai pasitarnauja šaltuoju sezono metu, tad jų nauda ir efektyvumas yra neabejotinas. Artėjanti žiema skatina susirūpinti žieminių padangų paieška, tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite žieminės padangos akcija jau šiandien.

Šios padangos gaminamos iš minkštesnio gumos mišinio, o protektorius papildomai supjaustomas lomeliais, kad nesukietėtų net prie itin žemos temperatūros. Ant padangos šono yra specialus žymėjimas – snaigės simbolis. Keisti padangas iš vasarinių į žiemines (arba atvirkščiai) rekomenduojama, kai vidutinė paros temperatūra tampa +7 laipsniai pagal Celsijų, o keisti į naujas privaloma, kai nusidėvi iki 3 mm. protektoriaus gylio, nors specialistai rekomenduoja keisti jas likus 4-5 mm. protektoriaus gylio.

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Meniu

Žieminių padangų sezonas

Nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 10 d. Lietuvoje galima eksploatuoti tik žiemines arba universalias padangas, abiejų tipų padangos privalo turėti M+S ženklinimą. Žieminės padangos protektoriaus raštas būna dažniausiai būna kryptinis arba asimetrinis. Mūsų pasiūloje taip pat galima rasti ir standartinio (nekryptinio) protektoriaus modelių. Visos šios sezono padangos skirstomos į tris kategorijas:

 

Žieminių padangų rūšys ir skirtumai

1) Kieto ir vidutinio mišinio (standartinės) žieminės padangos su ratlankiais yra skirtos tiems vairuotojams, kurie daugiausia važinėja miesto sąlygomis, asfaltuotais valomais keliais. Šio tipo padangos tiktų tiems vairuotojams, kurie tik retkarčiais važiuoja prasčiau prižiūrimais kaimo keliais.
2) Minkšto mišinio žiemines padangas reikėtų rinktis tiems vairuotojams, kuriems dažnai tenka važinėti prastai prižiūrimais, apsnigtais, užpustytais, o ypač apledėjusiais keliais. Šios padangos yra puikios eksploatuojant jas sunkiau pravažiuojamais keliais, bet yra šiek tiek slidesnės ant šlapios asfaltuotos kelio dangos prie pliusinės temperatūros. Minšto mišinio padangų savybės atsiskleidžia prie minusinės temperatūros, kadangi šio tipo padangos gaminamos panaudojant specialius neužšąlančius gumos mišinius.
3) Žieminės dygliuotos padangos pasižymi puikiu sukibimu eksploatuojant jas ypač sunkiai pravažiuojamais keliais, o važiuojant ledu ar apledėjusiu keliu joms iš vis nėra lygių. Bet jos taip pat yra šiek tiek slidesnės ant sausos ar šlapios asfaltuotos kelio dangos, be to triukšmo ir kuro sąnaudų lygis yra šiek tiek prastesnis. Kai kuriose Europos šalyse (tarp jų ir Lenkijoje) važinėti dygliuotomis padangomis yra draudžiama. Lietuvoje dygliuotos žieminės padangos eksploatuojamos nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 10 d. imtinai.

Dažnai pirkėjai domisi žieminės padangos kaina, kuri mūsų klientams yra priimtina ir praktiška. Aukščiausius reikalavimus atitinkanti padangų produkcija gali būti įsigyjama už žemiausią rinkos kainą. Taip patogu ne tik įsigyti reikiamų padangų, bet tuo pačiu ir sutaupyti.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto