Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Vasarinės padangos | 30 000+ rūšių

Vasarinės padangos

Artėjanti nauja sezono pradžia įpareigoja susirūpinti naujų padangų paieška. Vasarinės padangos šiltuoju metų laiku yra nepamainomos. Jos turi tam tikrų savybių, kurios padeda išlaikyti jų ilgaamžiškumą ir tinkamą sukibimą kelyje. Pasirūpinkite šių padangų įsigijimu jau šiandien.

Vasaros sezonui pritaikytos padangos neturi jokių specialių žymėjimų. Jos gaminamos iš kietesnio gumos mišinio, kuris yra žymiai atsparesnis karščiui nei M+S padangų. Vasarinių padangų atsparumas karščiui užtikrina geresnį sukibimą ir ilgesnį tarnavimo laiką eksploatuojant jas karštuoju metų laiku, nes perkaitusi M+S padanga turi labai blogas sukibimo, greito nusidėvėjimo ir pasipriešinimo riedėjimui, kas labai didina kuro sąnaudas, savybes.

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Meniu

Vasarinių padangų naudojimo rekomendacijos

Be to, vasarinių padangų gumos mišinys ir protektoriaus raštai užtikrina žymiai geresnį saugumo, sukibimo ir akvaplanavimo lygį važiuojant šlapiu keliu. Būtent dėl šios priežasties vasaros sezono metu yra ir saugiau, ir ekonomiškiau naudoti vasarines padangas. Vasarinės padangos išpardavimas kiekvienam vairuotojui gali pasiūlyti puikią išeitį naujo sezono pradžiai. Tačiau nederėtų pamiršti ir laiku pakeisti senųjų padangų. Kritinė keitimo riba joms nusidėvėjus į naujas yra 1,6 mm. protektoriaus gylio.

Rekomenduojama vasarinėmis padangomis pradėti važinėti keičiantis sezonui ne anksčiau, kaip kai vidutinė paros temperatūra tampa +7 laipsniai pagal celsijų. Vasarinės padangos protektoriaus raštas būna standartinis (nekryptinis), kryptinis ir asimetrinis. Retomis išimtimis protektoriaus raštas gali būti ir kryptinis, ir asimetrinis kartu. Vasarinių padangų greičio indeksai paprastai būna didesni nei kitiems sezonams pritaikytų padangų.

Ištisus metus pirkėjams suteikiama vasarinės padangos akcija užtikrina itin palankios kainos pasiūlymus. Taip patogu įsigyti visą komplektą padangų, kurios tiek kelyje, tiek už jo ribų suteikia aukštą komforto jausmą.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto