Tuščias
Grįžti į paiešką

Lieti ratlankiai

Kurią paiešką naudosite?

Paieška pagal auto:

Naudosiuosi gamintojų rekomenduojamais ratlankių parametrais.

Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:Paieška pagal dydį:

Savo automobilį pažįstu puikiai, ratlankių parametrus suvesiu pats.
Skylės:
Skersmuo:
Ratlankių paieška pagal automobilį:
Jums tereikia žinoti savo automobilio markę, modelį, metus ir modifikaciją. Pasirinkę šiuos parametrus išvysite visus ratlankius, tinkančius jūsų automobiliui. Liks pasirinkti tik pageidaujamą diametrą (R). Jei naujuosius ratlankius planuojate eksploatuoti su senosiomis savo automobilio padangomis, rinkitės turimų padangų skersmenį (R). Visi atrinkti ratlankių modeliai bus tinkami montuoti ant jūsų automobilio. Jei jūsų automobilio mechaninės dalys yra modifikuotos, prieš užsakydami pasikonsultuokite su „PadanguParduotuve.lt“ konsultantais.
Ratlankių paieška pagal dydį:
Jei esate susipažinę su automobilių ratlankių techninėmis specifikacijomis, galite pasirinkti reikiamą ratlankio diametrą, skylių skaičių ir atstumą tarp skylių – to užtenka, kad pamatytumėte visus ratlankius, atitinkančius pasirinktus kriterijus. Vėliau galėsite siaurinti paiešką pasirinkdami norimą plotį, išnešimą ir kitus parametrus.

Populiariausios prekės

Ratlankių prekyba internetu
Įsigykite ratlankius jau šiandien, nes tai pigu, praktiška ir visa tai galite padaryti internetu. Ratlankiai yra viena svarbiausių automobilio dalių, kurių pasirinkimas priklauso ne vien nuo dizaino. Galite rinktis įvairių gamintojų produktus – visi jie turi savų privalumų.

Gausus pačių įvairiausių ratlankių pasirinkimas gali suklaidinti ne vieną, tad pirmiausia derėtų susirūpinti tinkamu jų tipo pasirinkimo. Pavyzdžiui, skardiniai ratlankiai yra pigūs, patvarūs, tačiau ne kokybiški ir neišvaizdūs, o tuo tarpu lengvo lydinio ratlankiai yra daug stilingesni bei kokybiškesni. Juos taip pat yra daug parasčiau įsigyti ir internetu. Šie ratlankiai internetu neabejotinai pateikia praktiškos kainos ir patvaraus sprendimo pasiūlymą. Tuo tarpu skardiniai ratlankiai po truputį užleidžia savo vietą žemos kainos lietiems diskams.

Lyginant su kitais ratlankių tipais, lieti ratlankiai yra daug lengvesni bei stilingesni. Jie vartotojui gali pasiūlyti gražesnę automobilio išvaizdą bei didesnį komforto lygį kelyje. Šios rūšies ratlankiai sąlyginai daugiau kainuoja, tačiau yra lengvesni ir praktiškesni. Visgi, didžiausią vaidmenį atlieka gamintojai, kur nefirminė trečiųjų šalių produkcija negali lygintis su kokybiškų gamintojų produktais.

Didelė dalis vairuotojų yra įsitikinę, jog skirtingų rūšių ratlankiai skiriasi tik dizainu. Deja, pasirinkimą bene labiausiai įtakoja ratų svoris, kuris sudaro nemažą dalį automobilio masės. Nuo to priklauso tiek sukibimo lygis kelyje, tiek automobilio valdymas bei kuro sąnaudos.

Elektroninėje parduotuvėje rasite visus mūsų sandėliuose esančius ratlankius bei galimus užsakyti pagal spec. užsakymus, pradedant prestižiniais OZ, Antera, BBS, populiariais AEZ, MAK, Fondmetal, ar geriausią kainą siūlančiais ProRacing, Nano, Legeart gamintojais, kuriuos pasirinkti galite pagal įvairius dydžio bei tvirtinimo kriterijus.

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto