Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias

 • Paieška pagal dydį
Skylės
Skersmuo
Pasirinkite dydį arba pradėkite paiešką pagal auto

 • Kokybės lygis:
 • Gamintojas:
 • Plotis:


 • Išnešimas:


 • Centrinė skylė:


 • Spalva:

Kaina:

Eur

Eur

Lieti ratlankiai


 • Skylės:
  Skersmuo:
  Gamintojas:
  Plotis:
 • Markė:
  Modelis:
  Metai:
  Modifikacija:
  Pasirinkite savo automobilį arba pradėkite paiešką pagal dydį

 •  

  Kaip rinktis ratlankius?

  Visų pirma, nuspręskite, kuria paieška naudositės: paieška pagal automobilį ar paieška pagal dydį. Pasirinkę savo automobilį arba iškart įvedę norimus išmatavimus galėsite rinktis ir papildomus ratlankių parametrus, tokius kaip gamintojas ar spalva.

   


   

  Paieška pagal automobilį

  Įveskite savo transporto priemonės markę, modelį, gamybos metus bei variklio modifikaciją. Sistema atrinks ratlankius pagal pagrindinius parametrus: atstumą tarp skylių (PCD) ir pločius. Paryškinti dydžiai nurodo pagrindinius originalius išmatavimus. Spauskite ant norimo dydžio ir sistema parodys visus galimus ratlankių variantus. Automatiškai prie norimo dydžio bus sudėti ir tinkančių išnešimų (ET) bei centrinės skylės (CB) parametrai. Papildomai dar galėsite filtruoti ir pagal gamintoją ar spalvą. Jei nuspręsite paiešką koreguoti keisdami esminius ratlankių parametrus, sistema įspės apie neatitikimus gamintojo rekomenduojamiems dydžiams.

  Svarbu:

  •  
  • Jei neplanuojate kartu su ratlankiais įsigyti ir naujų padangų, būtinai atkreipkite dėmesį į savo naudojamų padangų skersmenį. Tuo tarpu padangų plotis nėra esminis parametras, ypač jei buvo naudojami gamykliniai dydžiai.
  • Ši ratlankių dydžio pagal automobilį paieškos sistema yra tik informacinio, tačiau ne rekomendacinio pobūdžio. Tikslią informaciją, kokius ratlankius būtent Jūsų individualiam automobiliui rekomenduoja automobilio gamintojas galite rasti automobilio knygoje arba ant automobilio kėbulo.
  • Neradę savo automobilio ar tam tikros jo komplektacijos paieškoje, daugiau nuorodų į dydžių katalogus galite rasti čia

   


   

  Paieška pagal dydį

  Tiesiog pasirinkite norimus parametrus paieškos laukeliuose: PCD (sklylės), skersmuo, plotis. Išvysite visą šio dydžio ratlankių pasiūlą. Kartu (nepaisant eiliškumo) galite filtruoti ir pagal kitus ratlankių atributus: išnešimas (ET), centrinė skylė (CB), gamintojas, spalva.

   


   

  Apie ratlankių pirkimą:

  Įsigykite ratlankius jau šiandien, nes tai pigu, praktiška ir visa tai galite padaryti internetu. Ratlankiai yra viena svarbiausių automobilio dalių, kurių pasirinkimas priklauso ne vien nuo dizaino. Galite rinktis įvairių gamintojų produktus, tačiau būkite atsargūs – visi jie turi savų privalumų.

  Gausus pačių įvairiausių ratlankių pasirinkimas gali suklaidinti ne vieną, tad pirmiausia derėtų susirūpinti tinkamu jų tipo pasirinkimo. Pavyzdžiui, skardiniai ratlankiai yra pigūs ir patvarūs, tačiau neišvaizdūs, o tuo tarpu lengvo lydinio ratlankiai yra daug stilingesni bei kokybiškesni, atsparesni smūgiams. Juos taip pat yra daug paprasčiau įsigyti ir internetu. Šie ratlankiai internetu neabejotinai pateikia praktiškos kainos ir patvaraus sprendimo pasiūlymą.
  Lyginant su kitais ratlankių tipais, lieti ratlankiai yra daug lengvesni bei stilingesni. Jie vartotojui gali pasiūlyti gražesnę automobilio išvaizdą bei didesnį komforto lygį kelyje. Šios rūšies ratlankiai sąlyginai daugiau kainuoja, tačiau yra lengvesni ir praktiškesni. Visgi, didžiausią vaidmenį atlieka gamintojai, kur nefirminė trečiųjų šalių produkcija negali lygintis su kokybiškų gamintojų produktais. Mūsų pasiūloje galite rinktis drąsiai, kadangi nepatikrintų gamintojų prekių čia nerasite.
  Didelė dalis vairuotojų yra įsitikinę, jog skirtingų rūšių ratlankiai skiriasi tik dizainu. Deja, pasirinkimą bene labiausiai įtakoja ratų svoris, kuris sudaro nemažą dalį automobilio masės. Nuo to priklauso tiek sukibimo lygis kelyje, tiek automobilio valdymas bei kuro sąnaudos. Jei naudojatės paieška pagal automobilį, galite būti ramūs, pasiūlos rezultatai bus atrinkti pagal reikiamus parametrus.

  Elektroninėje parduotuvėje gausu pačių įvairiausių ratlankių, kuriuos pasirinkti galite pagal įvairius gamintojo, dydžio bei tvirtinimo kriterijus. Visa tai padeda atlikti tinkamą pasirinkimą ir garantuoja aukštos kokybės sprendimą.

   

   

Parynktis
+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика