Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Green Max padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Green Max padangos
Brandas: Green Max
Įkūrimo šalis: China
Koncernas/Grupė: Shandong Linglong
Pagrindinė gamykla pasaulyje: China
Grupės gaminami brandai ir prekės:
Lengvųjų automobilių padangos: Green Max
Klasė: Ekonominis kokybės lygis (Žema klasė) - pagrinde garsesni Kinijos padangų gamintojai, kokybe šiek tiek lenkiantys pačią žemiausią klasę. Gripmax, Autogreen, Green Max, Austone, Sailun ir kt.
tab-picture

Green Maxx padangų gamintojo prekinis ženklas priklauso Shandong LingLong Tire Co., Ltd padangų gamintojams iš Kinijos. Tai vieni iš didesnių padangų gamintojų pasaulyje, kurių bendros padangų eksporto apimtys per metus sudaro virš 1,6 mlrd. JAV dolerių. Gamyboje naudojama pažangi kontrolės sistema, kuri užtikrina nuolatinį gamybos proceso stebėjimą siekiant išvengti nekokybiško ar brokuoto gaminio. Bendrovė vertinama pagal pasaulyje gerai žinomus kokybės sertifikatus: Kinijos BMK,  Amerikos DOT, Amerikos EPA SmartWay, Europos ECE ir GCC  ir kt.. 2011 m. Ling Long tapo pirmąja kompanija Kinijoje, kuri atleidžiama nuo eksporto kontrolės. Tai reiškia didelį pripažinimą ir pasitikėjimą gamintojui iš vyriausybės pusės. Šiuo metu Ling Long grupė patenka į 16 didžiausių padangų gamintojų pasaulyje, o Kinijoje įsiterpia į pirmąjį trejetuką bei tarp Top 1000 svarbiausių pramonės gamybos įmonių šalyje. Įmonėje dirba daugiau nei 10.000 darbuotojų, įskaitant daugiau nei 1.600 mechanikų, technikos specialistų ir inžinierių.
Green Maxx padangas šiuo metu gaminančios kompanijos veiklos pradžia fiksuojama 1975 m. Laikui einant veikla buvo vystoma ir plečiama apimant padangų restauravimą bei gamybą. Ilgainiui įmonė tapo viena didžiausia gamybos bazių Kinijoje. 2001 m. buvo pradėta padangų restauravimo veikla, 2002 m. padangų restauravimo veikla išsiplėtė ir apėmė ne tik lengvųjų automobilių padangų restauravimą, bet ir krovininių, sunkvežimių, autobusų ir t.t., o vėliau pereita ir prie naujų padangų gamybos, pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Įmonė nuolat tobulina savo gamybos įrenginius, plečia veiklos sritis, orientuojasi į kokybišką produkciją, inovacijas bei ekologiją. Padangos yra aukštos kokybės, orientuotos į mažą degalų suvartojimą. Ling long šiuo metu pretenduoja tapti vienu iš dešimties geriausių padangų gamintojų  pasaulyje.

 


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto