Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Exide akumuliatoriai

Talpa:

Gamintojas:

Exide akumuliatoriai

Startinė srovė:

Brandas:
tab-picture

Exide – akumuliatorių gamintojas, galintis pasiūlyti sprendimą 97 procentams visų automobilių. Tai vardas, kuriuo pasitiki žinomiausi automobilių gamintojai, tad Exide akumuliatoriai randami daugumoje naujų automobilių. Per metus yra pagaminama daugiau nei 50 milijonų Exide akumuliatorių. Tai yra vienas iš dviejų didžiausių rūgštinių - švino baterijų gamintojų pasaulyje. Exide yra antras pagal apimtis tiekėjas automobilinių akumuliatorių Europoje.

Exide akumuliatorių serijos:

Classic - ekonominės klasės automobiliams skirti akumuliatoriai.

Excell - akumuliatoriai vidutinės klasės transportui, skirti standartiniams elektros sunaudojimo poreikiams.

Premium - aukštos klasės transportui skirti akumuliatoriai. Užtikrina reikiamą energiją automobiliams su dideliu elektros poreikiu.

Start-Stop EFB - aukščiausios klasės automobiliams skirti akumuliatoriai, gaminami pagal EFB technologiją, kurios dėka šios serijos akumuliatorius galima naudoti automobiliuose su daugiau elektronikos bei Start/Stop sistemomis. Netinkamas naudoti su elektros energijos rekuperacijos sistemomis.

Start-Stop AGM - aukščiausios klasės automobiliams skirti akumuliatoriai, gaminami pagal AGM technologiją. Skirti premium klasės bei elektra varomiems automobiliams. Užtikrina reikiamą energiją automobiliams su Start/Stop ir elektros energijos rekuperacijos sistemomis.

Heavy - akumuliatoriai sunkiąjai technikai.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto