Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Tudor akumuliatoriai

Talpa:

Gamintojas:

Tudor akumuliatoriai

Startinė srovė:

Brandas:
tab-picture

Tudor – Exide korporacijai priklausantis akumuliatorių gamintojas, pasižymintis itin didelėmis startinėmis srovėmis, kokybiškais korpusais ir ilgu tarnavimu. Per ganėtimai trumpą laiką Tudor akumuliatoriai užsitarnavo kokybišką vardą. Tudor savo akumuliatorių gamoje turi daug skirtingų serijų, tokių kaip Standard, Technica, High Tech ir kitų – tam, kad galėtų patenkinti kiekvieno vartotojo lūkesčius.Tudor akumuliatoriai - puikus kainos ir kokybės santykis.

Tudor akumuliatorių serijos:

Standard - ekonominės klasės automobiliams skirti akumuliatoriai.

Technica - akumuliatoriai vidutinės klasės transportui, skirti įprastą elektros poreikį turintiems automobiliams.

High Tech - akumuliatoriai aukštos klasės transportui. Užtikrina reikiamą energiją automobiliams su dideliu elektros poreikiu.

Start-Stop EFB - aukštos klasės automobiliams skirti akumuliatoriai, gaminami pagal EFB technologiją, kurios dėka šios serijos akumuliatorius galima naudoti automobiliuose su daugiau elektronikos bei Start/Stop sistemomis. Netinkamas naudoti su elektros energijos rekuperacijos sistemomis.

Start-stop AGM - aukščiausios klasės automobiliams skirti akumuliatoriai, gaminami pagal AGM technologiją. Skirti premium klasės bei elektriniams automobiliams, užtikrinantys reikiamą energiją automobiliams su Start/Stop ir elektros energijos rekuperacijos sistemomis.

Heavy - akumuliatoriai sunkiąjai technikai.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto