Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autogrip padangos

Gamintojas:

Autogrip padangos
Brandas: Autogrip
Klasė: Bazinis kokybės lygis (Žemiausia klasė) - mažai žinomi Kinijos padangų gamintojai. Autogrip, Daewoo, Durun, Winrun ir kt.
tab-picture

Autogrip - vienas iš didžiausių padangų gamintojų Kinijoje. Tikslus kompanijos pavadinimas - Qingdao Fullrun Tyres. Kompanija išgarsėjo rinkoje su šiais gaminiais: Antyre, Clear, Fullway ir kt. Šios įmonės gaminamų padangų galima įsigyti daugiau nei 100-e pasaulio šalių. Nuo 2015 m. eksportuojamų padangų skaičius siekia virš 10 mln. vienetų.
Nuo pat įmonės įkūrimo 2003 m. buvo sudarytas unikalus vystymosi planas ir jau per metus pasiekti dideli laimėjimai. Įmonė samdė pačios aukščiausios kvalifikacijos specialistus, o 2005 m. pradėjo eksportą tarptautinėje rinkoje. Sukurtos  daugiau nei 30 specifikacijų ir 100 rūšių aukštos kokybės padangų. Šios įmonės gaminamų padangų prekybos tinklas greitai išplito beveik visose išsivysčiusiose šalyse, ir netrukus ji tapo viena iš dešimties didžiausių padangų gamintojų pasaulyje bei antra Kinijoje. 2006 m. kompanija pradėjo gaminti ir krovininių sunkvežimių padangas. 2008 m. įmonės gamybinės patalpos išaugo iki 300.000 m2. Kompanija auga itin sparčiai tiek kiekybės, tiek ir kokybės prasme.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto