Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Banner padangos

Brandas: Banner
tab-picture

Banner – vienas iš lyderiaujančių akumuliatorių gamintojų Europoje. Prieš daugiau nei 80 metų, 1937-aisiais metais Austrijoje atidaryta akumuliatorių gamykla gamina Premium segmento akumuliatorius, kuriuos kaip gamyklinę įrangą yra pasirinkę tokie automobilių gamintojai kaip BMW, Audi, Aston Martin ir daugelis kitų. Per metus yra pagaminama daugiau nei 4 milijonai Banner akumuliatorių. Banner gali pasiūlyti akumuliatorių kiekvienam vartotojui ir poreikiui: nuo standartinio užpildo, gaminamų pagal EFB, AGM ir kitas technologijas, iki akumuliatorių sunkiąjai technikai.

Banner akumuliatorių serijos:

Power Bull - standartinio užpildo akumuliatorių klasė, skirta automobiliams su standartine elektros įranga.

Running Bull EFB - aukštos klasės akumuliatoriai, kuriuos galima naudoti automobiliuose su Start-Stop sistemomis.
Power Bull Professional - didesnio našumo akumuliatoriai, skirti automobiliams su dideliais energijos poreikiais, tačiau nepatartina naudoti šios serijos akumuliatorius automobiliuose su Start-Stop sistemomis.

Running Bull AGM - aukščiausios klasės automobilių akumuliatoriai, kurie užtirins, jog bet kokiomis sąlygomis liktumėte užtikrintas reikiama energija. Akumuliatorius galima naudoti automobiliuose su dideliu energijos poreikiu, Start-Stop sistemomis bei energijos regeneracijos sistemomis.

Buffalo Bull - sunkiąjam transportui skirti akumuliatoriai, užtikrinantys reikiamą energiją bet kokiomis sąlygomis. SHD prierašas šalia pavadinimo reiškia dar padidintą atsparumą vibracijai siekiant maksimalių rezultatų.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto