Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Magna padangos

Brandas: Magna
tab-picture

Nyderlandų krovininių padangų gamintojas „Magna Tyres Group“ yra aukščiausios kokybės visureigių (OTR), pramoninių, uostų tvarkymo, žemės ūkio ir sunkvežimių padangų gamintojas. Greitai auganti įmonė „Magna Tyres Group“ pradžioje specializavosi kaip gumos mišinių gamintoja, bet vėliau jos pagrindine veikla tapo krovininių padangų gamyba. Magna turi 14 pardavimo ir platinimo biurų visame pasaulyje, o jos krovininės padangos parduodamos daugiau nei 130-yje šalių visame pasaulyje. Pasaulinis šio padangų gamintojo prekės ženklo populiarumas ir toliau auga kiekvienais metais.
Bendrovė turi sukaupusi ne vieno dešimtmečio patirtį gaminant ir prekiaujant aukščiausios kokybės gumos gaminiais. Remdamasi šia patirtimi, „Magna Tyres Group“ gamina ir aukščiausios kokybės krovinines padangas.
2018 m. pradžioje „Magna Tyres Group“ pradėjo gaminti naujos kartos krovinines padangas Hardenbergo gamykloje Nyderlanduose, investuodama į naujus pajėgumus, kad būtų galima patenkinti sparčiai augančią populiarių 17.5R25, 20.5R25, 23.5R25, 26.5R25 ir 29.5R25 OTR dydžių padangų paklausą.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto