Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Mitas padangos

Brandas: Mitas
tab-picture

Keliai užima tik 0,3 procento žemės paviršiaus, keturiasdešimt procentų sudaro žemės ūkio paskirties žemė, o likusieji plotai - nauji iššūkiai ir nuotykiai. „Mitas“ krovininės, agro ir kitos paskirties padangos užtikrina patikimą ir ilgą tarnavimą, taupo degalų sąnaudas, gaminamos pagal griežtus kiekvieno kliento reikalavimus ir yra ekologiškos.
„Mitas“  agro, sunkiojo transporto ir kitų padangų gamyba tęsiasi pagal seną tradiciją, kuri prasidėjo dar XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje. Iš pradžių buvo gaminamos padangos ir vamzdžiai automobiliams, motociklams ir dviračiams. Pirmą kartą „Mitas“ kaip padangų gamintojo prekės ženklas buvo panaudotas 1947 m. 2004 m.  įmonė „Mitas“ iš „Continental AG“ įsigijo žemės ūkio padangų gamybos padalinį, nuo tada žemės ūkio mašinų padangų gamyba tapo pagrindine „Mitas“ gamybos veikla. Šiandien „Mitas“ prekės ženklas yra stiprios „Trelleborg“ grupės dalis, kuri yra tarp pirmaujančių mašinų ir įrangos gamintojų, siūlo savo produkcijos specializuotus sprendimus, sukuriančius pridėtinę vertę klientams visame pasaulyje.
Anksčiau „Mitas“ prekės ženklas ypač daug dėmesio skyrė Europos rinkai, nes pirmieji gaminių tipai buvo sukurti pirmiausia Europai. Šiuo metu jis platinamas visame pasaulyje, naudojant pasaulinį prekybos tinklą „Trelleborg Wheel Systems“.
Didelė dalis radialinių žemės ūkio „Mitas“ padangų, skirtų naujiems traktoriams ir kombainams, pagaminama ir tiekiama tiesiai į pripažintų žemės ūkio mašinų gamintojų, tokių kaip John Deere, Case New Holland, Claas ir AGCO, gamyklas.
 


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto