Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Primewell padangos

Brandas: Primewell
tab-picture

„Primewell“ padangoms taikoma viena griežčiausių ir išsamiausių kokybės kontrolės sistemų padangų gamybos pramonėje, siekiant užtikrinti kokybišką ir saugų vairavimą. „Primewell“ gamybos padaliniai kasmet parduoda daugybę milijonų padangų į daugiau nei 130 viso pasaulio šalių.
Visose savo padangų gamyklose „Primewell“ įdiegė išsamią kokybės kontrolės sistemą, atitinkančią visus pasaulinius standartus. „Primewell“ kiekviename gamybos proceso etape atlieka patikrinimus, kad įsitikintų, jog kiekvienas komponentas turi atitinkamas specifikacijas ir standartus.
Visose „Primewell“ padangose yra vienas brūkšninis kodas, esantis ant padangos šoninės sienelės, leidžiančios atsekti naudojamas žaliavas atitinkamuose cechuose iki galutinio produkto perdavimo vartotojui.
„Primewell“ priklausančios visos gamybos įmonės turi ISO / TS16949: 2002 (aukščiausią kokybės kontrolės standartą) ir ISO14001 aplinkos apsaugos vadybos sistemos akreditacijas, užtikrinančias, kad įmonė yra viena didžiausių ir pažangiausių pasaulyje padangų gamintojų tarpe.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto