Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Roadlux padangos

Brandas: Roadlux
tab-picture

„Roadlux“ ir „LongMarch“ prekės ženklai priklauso Kinijos padangų gamybos įmonei CHAOYANG CO., LTD., kuri buvo įkurta 2003 m. sausio mėn., ir kuri vėliau papildomai įsigijo kitą Kinijos originalių padangų gamintoją „Liaoning Tire Group Co., įsteigtą 1966 m.. Įsigijo su visomis jos padangų gamybos linijomis ir tai leido gerokai padidinti apyvartą. Nuo tada CHAOYANG metinis gamybos pajėgumas išaugo nuo 350 000 iki 2 200 000 padangų vnt., šiuo metu šioje bendrovėje dirba daugiau nei 1600 žmonių.
    Visos „LongMarch“ ir „RoadLux“ gaminamos padangos yra patvirtintos Kinijos privalomojo sertifikavimo gamybos saugos sertifikatu, Amerikos DOT sertifikatu, ECE sertifikatu, Brazilijos INMETRO, SNI produkcijos kokybės sertifikavimu, GCC, Nigerijos SONCAP, Urugvajaus LATU ir Malaizijos SIRIM sertifikatais.
„Roadlux“ padangos eksportuojamos į daugiau nei 45-ias viso pasaulio šalis, įskaitant Šiaurės ir Pietų Ameriką, Vidurinius Rytus, Afriką, Pietryčių Aziją ir ES.
Kiekviena „Roadlux“ padanga, prieš patenkant į rinką yra tikrinama rentgeno būdu ir paleidžiama į ją tik atidžiai patikrinus.
 


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto