Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Triukšmas

Važiuojančios transporto priemonės keliamas triukšmas priklauso ir nuo padangų. Įsigiję padangas, kurios kelia mažiau triukšmo, sumažinsite aplinkos triukšmą.

Ką nurodo ES triukšmo įvertinimas?

Šis įvertinimas nurodo padangų keliamą išorinį triukšmą decibelais.
 

Triukšmo klasė:

Daugelis žmonių nežino, ką reiškia nurodytos decibelų reikšmės (t. y. ar pateikta vertė nurodo, kad keliamas didelis triukšmas), todėl taip pat nurodoma ir triukšmo klasė. Padangos skirstomos į tris kategorijas, remiantis ES teisės aktuose numatytais padangų keliamo triukšmo apribojimais. Galimos kategorijų reikšmės: A, B, C.

 

 

Ką reiškia šis įvertinimas?

Decibelų lygis matuojamas naudojant logaritminę skalę. Tai reiškia, kad vos kelių decibelų skirtumas lemia gerokai didesnį triukšmo lygį. Iš esmės 3 dB skirtumas reiškia, kad padangos kelia dvigubai didesnį triukšmą. Padanga, turinti A žymėjimą, bus dvigubai tylesnė nei padanga su B žymėjimu ir net 4 kartus tylesnė nei padanga su C žymėjimu. Dabar pagalvokite apie tūkstančius automobilių mūsų keliuose. Pabandykite įsivaizduoti, kiek tylesni būtų mūsų miestai ir miesteliai, jei visi naudotume padangas, keliančias mažiau triukšmo.
 

Naudinga informacija apie padangas:

 

 

Visos prekės su konkrečiu įvertinimu:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto