Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Žieminių padangų mišinys - minkštas ar kietas?

Renkantis žieminių padangų mišinį svarbiausia atkreipti dėmesį, kokiais keliais dažniausiai automobilis bus eksploatuojamas. Taip pat svarbi ir vairuotojo patirtis.

Ši dilema kyla didžiajai daliai automobilių savininkų kiekvieną rudenį renkantis naują padangų komplektą, bet, deja, vienareikšmiško atsakymo čia būti negali. Tik išbandęs abiejų rūšių padangas, konkretus vairuotojas galės spręsti, kurios iš jų buvo labiau atitinkančios jo poreikius bei lūkesčius.

Minkšto mišinio padangas visų pirma renkasi pagrinde prastais ir nevalytais keliais važinėjantys vairuotojai. Taip pat tie, kuriems neretai pasitaiko kelionių rajoniniais keliais arba kasdien tenka susidurti su problemomis didmiesčių daugiabučių kiemiuose. Be abejo, naujiems ir mažiau patyrusiems vairuotojams minkštas padangų mišinys taip pat leis išspręsti galimus iššūkius.

Kieto (standartinio) mišinio padangų šalininkai yra tie vairuotojai, kurie dažnai važinėja magistraliniais keliais, vyrauja didesni greičiai. Kieto mišinio padangų taip pat pakanka tiems, kurie žino, kad su apledėjusiais ar sukietėjusio sniego kelio paviršiais neteks susidurti dažnai, kadangi automobilis eksploatuojamas gerai prižiūrėtomis didmiesčio gatvėmis.


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto