Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

moki3

Atsiskaitymas su MOKI 3 per 3 mėnesius – be jokio pabrangimo

Netaikome jokių papildomų mokesčių. Norite kažkokios prekės dabar – įsigyjate ją dabar, o atsiskaitote už ją dalimis per 3 mėnesius.

Jei visas tris įmokas sumokėsite laiku, netaikysime jokių palūkanų bei sutarties mokesčio, taigi prekė Jums nepabrangs.

Jei vis tik norėtumėte atsiskaityti per ilgesnį laiką, galėsite tai padaryti ir per 24 mėnesius. Tokiu atveju lizingo sutartį su įmokų grafiku Jums atsiųsime el. paštu. Susipažinti su lizingo sutarties sąlygomis galite DUK skiltyje. Be abejo, atsiskaityti visada galite ir anksčiau.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,90 %, sutarties mokestis – 9,92 %, BVKKMN – 38,47 %, bendra mokėtina suma – 413,76Eur, mėnesio įmoka – 17,24Eur.

·       Kokią sumą teks sumokėti kiekvieną mėnesį?

 

Pasirinkus MOKI 3, jūsų prekės suma bus padalinta į tris lygias dalis ir jas turėsite apmokėti per tris mėnesius.

 

·       Ką daryti, jei praleidote MOKI 3 įmoką arba norite atsiskaityti per ilgesnį terminą?

 

Jei praleidote MOKI 3 įmoką, pasiūlysime Jums atsiskaitymą per 24 mėnesius. Jei nusprendėte atsiskaitinėti per ilgesnį terminą – tiesiog praleiskite savo MOKI 3 mėnesio įmoką.

 

Abiem atvejais per 5 darbo dienas el. paštu Jums atsiųsime naują, 24 mėnesių lizingo sutartį, su mažesnėmis įmokomis. Apie pasikeitusį įmokų grafiką taip pat informuosime trumpąja žinute (SMS) žinute. Delspinigių už praleistą įmoką neskaičiuosime.

 

Pavyzdžiui, pirkote prekę už 120 Eur. Su MOKI 3 per tris mėnesius atsiskaitytumėte po 40 Eur. Pirmą įmoką sumokėjote 40 Eur, tačiau nusprendėte padengti likusią sutarties sumą per ilgesnį terminą. Tuomet praleiskite savo 40 Eur įmoką 2-ojo mėnesio pabaigoje ir el. paštu atsiųsime Jums lizingo sutartį su 24 mėnesių įmokų grafiku. Šios sutarties eilinė įmoka įskaitant palūkanas ir sutarties mokestį bus 6,90Eur, o bendra mokėtina suma – 165,60Eur.

 

Savo sutarties grafiką galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje www.inbank.lt

 

·       Kodėl sutartyje nurodytas ir 24 mėn. lizingo sutarties grafikas?

 

Jūsų patogumui, sutartyje nurodėme ir 24 mėn. įmokų grafiką. Šis grafikas Jums bus aktualus tik tuomet, jei nesumokėję nei vienos MOKI 3 įmokos (1/3 prekių krepšelio sumos), nuspręstumėte atsiskaityti per 24 mėn. terminą. Jei sumokėjote nors vieną MOKI 3 įmoką, o po to nusprendėte atsiskaityti per 24 mėn., el. paštu Jums atsiųsime naują grafiką.

 

·       Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis jei laiku nesumokėsiu MOKI 3 įmokos?

 

Neatsiskaičius su MOKI 3, 24 mėnesių lizingo sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

 

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,90 %, sutarties mokestis – 9,92 %, BVKKMN – 38,47 %, bendra mokėtina suma – 413,76 Eur, mėnesio įmoka – 17,24Eur.

 

·       Ar galėsiu pirkinį/-ius grąžinti?

 

Informaciją apie prekių grąžinimą bei garantiją galite rasti „Inbank“ partnerių internetinėse svetainėse.

 

·       Kur galiu rasti informaciją apie savo MOKI 3 sutartis?

 

Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje http://www.inbank.lt

 

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu +370 700 700 80 arba el. paštu [email protected]

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto