Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

VREDESTEIN padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

VREDESTEIN padangos
Brandas: VREDESTEIN
Įmonės pavadinimas: Apollo Vredestein B.V.
Įkūrimo šalis: Netherlands
Įkūrimo data: 1908
Koncernas/Grupė: Apollo
Prisijungimo prie grupės data: 2009
Pagrindinė gamykla pasaulyje: Netherlands
Pardavimai pasaulyje, vnt: 6000000
Nuoroda į gamintojo tinklapį: https://www.vredestein.co.uk/car-suv-van/tyre-finder/
Grupės gaminami brandai ir prekės:
Lengvųjų automobilių padangos: VREDESTEIN
Klasė: Aukštas kokybės lygis (Aukšta klasė) - pagrinde Japonijos (Toyo, Falken), P.Korėjos (Hankook, Kumho) bei Europos (Vredestein, Uniroyal, Nokian ir kt.) padangų gamintojai, kurie kokybe beveik nenusileidžia Premium klasei.
tab-picture

Olandijos padangų gamintojas Vredestein neatsilieka nuo pasaulio padangų gamybos lyderių ir yra vienas iš patikimiausių gamintojų pasaulyje. Vredestein padangų gamybai taikomos pačios naujausios, aukščiausios klasės gamybos technologijos ir žaliavos, atliekami itin griežti testavimai. Norint būti žingsniu priekyje, stengiamasi užtikrinti saugumą kelyje nepriklausomai nuo važiavimo sąlygų. Tam gamintojas naudoja išskirtinio dizaino protektoriaus raštus ir nestandartinio šoninio kordo dizainą. Vredestein padangos gaminamos įvairių segmentų – įvairiausių lengvųjų ir komercinių automobilių padangos, padangos žemės ūkio ir pramonės sektoriui, dviračių padangos ir t.t.. Tai yra sėkminga ir pelninga įmonė, kuri rūpinasi, kad jų gaminamos padangos būtų kuo saugesnės vairuotojui ir aplinkai. Per metus yra pagaminama apie 6 milijonus vnt. Vredestein padangų viso pasaulio rinkai.
Vredestein - Olandijos padangų koncernas, šiuo metu priklausantis Apollo Tyres Ltd grupei. Įmonė veikia nuo 1908 metų. Šiandien kompanijoje dirba apie 1700 darbuotojų, daugiausia Europoje, JAV ir Kanadoje.

 


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto