Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Padangos elektromobiliams

Padangos elektromobiliams - kokie yra skirtumai lyginant su įprastomis padangomis?

Elektromobilių padangos nuo įprastų skiriasi keliais atžvilgiais. Pirma, elektromobilių padangos turi sustiprintą šoninę sienelę, kad atlaikytų papildomą svorį. Be šios tinkamos atramos padanga gali subliūkšti arba, dar blogiau, sprogti. Elektromobilių padangų protektoriai taip pat specialiai sukurti taip, kad geriau sukibtų su keliu ir užtikrintų sukibimą prisitaikant prie ženkliai didesnio pagreičio bėgėjantis. Tai svarbu, nes elektromobiliai gali įsibėgėti ir stabdyti daug greičiau nei automobiliai su įprastais vidaus degimo varikliais. Galiausiai, elektromobilių padangos gaminamos iš kitokio tipo gumos mišinio, kuris geriau sugeria smūgius ir vibracijas. Kadangi elektromobiliai važiuoja tyliau nei automobiliai su vidaus degimo varikliais, elektromobilių padangos sumažina kelio triukšmą, kad važiavimas būtų malonesnis.

 

Ar galima naudoti įprastas padangas elektromobilyje?

Nors ant elektromobilių galite montuoti įprastas automobilių padangas, tačiau tai nerekomenduojama. Įvairių testų duomenimis, įprastos padangos gali susidėvėti net 30 % greičiau, lyginant su specialiai elektromobiliams kurtomis padangomis.

 

Ar elektromobilių padangos turi mažesnį pasipriešinimą riedėjimui?

Taip, EV padangos turi mažesnį pasipriešinimą riedėjimui. Padangų pasipriešinimas gali sudaryti iki 20 % automobilio energijos suvartojimo, todėl labai svarbu, kad elektromobilių padangos būtų kiek įmanoma mažesnio pasipriešinimo riedėjimui.

Kalbant apie elektromobilius, padangos pasipriešinimas riedėjimui yra dar svarbesnis. Pirkdami mažo pasipriešinimo riedėjimui EV padangas galite padidinti nuvažiuojamą atstumą iki 12 %.

 

Kaip išsirinkti padangas elektromobiliui?

Naudojantis kompiuteriu, galite pažymėti specialiai tam sukurtą filtrą. Naudojantis kitais įrenginiais reiktų rinktis padangas, kurios greta modelio pavadinimo turi ir specialius elektromobiliams skirtus prierašus, tokius kaip EV, Elect, Enliten ir pan. Jei kyla neaiškumų, PadanguParduotuve.lt specialistai visada mielai padės.


    Grįžti į paiešką

    +370 614 82222 a

    Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

    Klausk specialisto