Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autogrip F101

Autogrip 195/65 R15 91T F101
 • Autogrip F101

  Pasirinkite reikiamą dydį:

  Modelio kaina nuo 48,00 €

  Autogrip F101.  Nekryptinė vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Geras sukibimas įvairiuose keliuose ir įvairiomis oro sąlygomis, stabdant posūkiuose. • Apie gamintoją:

  Autogrip - vienas iš didžiausių padangų gamintojų Kinijoje. Tikslus kompanijos pavadinimas - Qingdao Fullrun Tyres. Kompanija išgarsėjo rinkoje su šiais gaminiais: Antyre, Clear, Fullway ir kt. Šios įmonės gaminamų padangų galima įsigyti daugiau nei 100-e pasaulio šalių. Nuo 2015 m. eksportuojamų padangų skaičius siekia virš 10 mln. vienetų.
  Nuo pat įmonės įkūrimo 2003 m. buvo sudarytas unikalus vystymosi planas ir jau per metus pasiekti dideli laimėjimai. Įmonė samdė pačios aukščiausios kvalifikacijos specialistus, o 2005 m. pradėjo eksportą tarptautinėje rinkoje. Sukurtos  daugiau nei 30 specifikacijų ir 100 rūšių aukštos kokybės padangų. Šios įmonės gaminamų padangų prekybos tinklas greitai išplito beveik visose išsivysčiusiose šalyse, ir netrukus ji tapo viena iš dešimties didžiausių padangų gamintojų pasaulyje bei antra Kinijoje. 2006 m. kompanija pradėjo gaminti ir krovininių sunkvežimių padangas. 2008 m. įmonės gamybinės patalpos išaugo iki 300.000 m2. Kompanija auga itin sparčiai tiek kiekybės, tiek ir kokybės prasme.Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика