Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Boto padangos

Gamintojas:

Boto padangos
Brandas: Boto
Klasė:
tab-picture

BOTO, YOTO, ECED yra Kinijos padangų gamintojui „Shandong Wanda Boto Tire Company Limited“ priklausantys prekės ženklai.
Ši įmonė yra pagrindinė Kinijos krovininių padangų gamybos koncerno „Wanda Group“ dukterinė įmonė, kuri yra viena iš 500 geriausių šalies ekonominių pramonės įmonių. Shandong Wanda BOTO ir „Tyre Co Ltd“ yra didelės apimties profesionalios padangų gamybos įmonės, gaminančios ir parduodančios TBR, radialines OTR, lengvųjų sunkvežimių padangas ir PCR padangas.
BOTO, kaip ir kitos Wanda grupės įmonės, įkurta 2004 m., o jos registracinis kapitalas buvo 400 milijonų juanių, šiuo metu įmonė valdo daugiau nei 4 milijardus juanių ilgalaikio turto ir joje dirba daugiau nei 2500 darbuotojų. Kompanija gamina įvairių serijų ir daugiau nei 150 dydžių ir modelių visų rūšių sunkvežimių bei autobusų padangas, visureigių ir lengvųjų sunkvežimių padangas, PCR padangas.
Ši bendrovė taip pat yra kaip originalios komplektacijos padangų tiekėja garsiems nacionaliniams automobilių gamintojams, tokiems kaip „FAW“ ir „Shaanxi Automobiles Group“ bei „GAC Group“ ir kt.
Bendrovė sėkmingai ir atskirai išlaikė TS16949, ISO 9001 kokybės sistemos ir Kinijos privalomo padangų gamybos sertifikato leidimus ir auditą, įgijo keletą užsienio šalių sertifikatų, tokių kaip „DOT, ECE, REACH, INMETRO SONCAP, GCC ir CCC“.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto