Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

FIRESTONE padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

FIRESTONE padangos
Brandas: FIRESTONE
Įmonės pavadinimas: Firestone Tire and Rubber Company
Įkūrimo šalis: USA
Įkūrimo data: 1900
Koncernas/Grupė: Bridgestone Corporation
Prisijungimo prie grupės data: 1988
Nuoroda į gamintojo tinklapį: https://www.firestonetire.com/
Grupės gaminami brandai ir prekės:
Lengvųjų automobilių padangos: FIRESTONE, Dayton, Lassa, Saetta, Seiberling
Krovininių automobilių padangos: FIRESTONE, Dayton
Klasė: Aukštas kokybės lygis (Vidutinė klasė) - daugiausia premium gamintojų dukterinės įmonės ar ne pagrindinio prekinio ženklo padangos, kurios gaminamos Europoje: BF Goodrich, Firestone, Fulda, Gislaved, Kleber ir kt.
tab-picture

Firestone  yra pagrindinis padangų ir kitos įrangos tiekėjas žinomai kompanijai Ford Motor Company. Padangų gamybos ir prekybos srityse aktyviai bendradarbiauja su Šiaurės Amerikos, Lotynų Amerikos, Europos ir Azijos automobilių gamintojais. Tai vienos perkamiausių pasaulyje padangų, kurios pritaikytos sunkvežimiams, priekaboms, automobiliams, autobusams, pramonės reikmėms ir net geležinkelio vagonams. Tapusi Bridgestone kompanijos dalimi, Firestone, kaip padangų gamintojas gavo sertifikatus ISO 9000 ir QS 9000. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 130 000 darbuotojų, metinė pardavimų apyvarta sudaro virš 25 milijardų dolerių. Padangas eksportuoja  daugiau nei į 30 pasaulio šalių. Dabar tai pasaulinio lygio padangų gamybos koncernas, kuris rūpinasi ne tik kliento saugumu kelyje, bet ir ekologiškumu, stengiasi mažinti taršą naudojant perdirbtas medžiagas. Ypatingas dėmesys skiriamas žieminių padangų gamybai. Firestone - tai puikios padangos įvairiomis oro salygomis. Firestone padangos užtikrina aukštą kokybę ir ilgą tarnavimo laiką mažomis kainomis, jos pagamintos naudojant naujausias technologijas, kruopščiai testuojant protektoriaus raštus ir padangos karkasą. Šios padangos pasižymi ekonomiškumu bei vairavimo komfortu.
Firestone padangos pradėtos gaminti 1900 metais, Akrono mieste JAV. Kompaniją Firestone Tire and Rubber Company įkūrė Harvey Samuel Firestone, kuris sukūrė pirmąsias padangas traktoriams. Įkūrėjo garbei kompanijai ir buvo suteiktas pavadinimas "Firestone". 1998 metais kompanija buvo parduota Japonijos padangų gamybos gigantui Bridgestone.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto