Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Kinforest padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Kinforest padangos
Brandas: Kinforest
Įmonės pavadinimas: Kinforest Tyre Co. Ltd
Įkūrimo šalis: China
Įkūrimo data: 2007
Darbuotojų skaičius pasaulyje: 2500;
Eksporto šalių skaičius: 170
Sertifikatai: ISO 90001, EEK, DOT, ECE, NOM, INMTRO, S-MARK ir GCC.
Nuoroda į gamintojo tinklapį: http://www.kinforesttyre.com/
Klasė: Ekonominis kokybės lygis (Žema klasė) - pagrinde garsesni Kinijos padangų gamintojai, kokybe šiek tiek lenkiantys pačią žemiausią klasę. Gripmax, Autogreen, Green Max, Austone, Sailun ir kt.
tab-picture

Kinforest padangų gamybos įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 2500 darbuotojų. Įmonėje įdiegta naujausia, pažangiausia gamybos ir testavimo įranga, technologijos ir standartai, taip pat ir kokybės kontrolės sistema. Naudojant tokią pažangią gamybos įrangą ir geriausias medžiagas, įmonė gamina platų padangų asortimentą su sau priklausančiais prekių ženklais KINFOREST, MAYRUN, DAILYWAY, SUPASTONE.
Kinforest įmonė buvo įkurta visai neseniai, 2007 m.. Kinforest pirmasis Kinijoje padangų gamintojas, kuris gavo EEK riedėjimo garso sertifikatą. 2008 m., už puikiai suprojektuotą padangos protektoriaus raštą, mažai triukšmingą ir patogų vairavimą, taip pat už vairavimo stabilumą buvo sėkmingai sertifikuoti pagal DOT, ECE, S-mark, REACH ženklinimus ISO9001, NOM. Per metus įmonė pasiekia virš 30.000.000 JAV dolerių apyvartą, praeitais metais įmonė eksportavo į užsienį daugiau nei 1.500.000 vnt. padangų ir uždirbo daugiau nei 50, 000,000 JAV dolerių pelno.

 


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto