Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Kingstar padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

Kingstar padangos
Brandas: Kingstar
Įmonės pavadinimas: Kingstar Tyre & Rubber Co. Ltd.
Įkūrimo šalis: Netherlands
Įkūrimo data: 1941
Pagrindinė gamykla pasaulyje: China
Klasė: Ekonominis kokybės lygis (Žema klasė) - pagrinde garsesni Kinijos padangų gamintojai, kokybe šiek tiek lenkiantys pačią žemiausią klasę. Gripmax, Autogreen, Green Max, Austone, Sailun ir kt.
tab-picture

Kingstar padangos gaminamos Kinijoje Shandong mieste, Kingstar Tyre & Rubber Co. Ltd. gamykloje. Kingstar padangos pasižymi prieinama kaina, aukštais kokybės standartais ir kokybiškų žieminių padangų asortimentu. Kompanija orientuojasi į saugumą važiuojant nestabilia kelio danga, todėl prieinama kaina nereiškia kad padangos nėra saugios ar nekokybiškos. Padangų serija Kingstar įvertinta žinomais sertifikatais: GCC, IS9001:2000 ECE, DOT. Bendrovė turi daugiau nei 14000 darbuotojų, apie 20 dukterinių įmonių, 5 mokslinių tyrimų ir vystymo centrus, eksportuoja apie 70 % savo produkcijos.
Kingstar padangos priklauso Pietų Korėjos padangų gamintojui Hankook, kuris buvo įkurtas 1941 metais. Tai prekinis ženklas, kuris ptenka į dešimtuką žinomiausių ir patikimiausių prekinių ženklų padangų gamybos industrijoje. Jis užima 6-7-ą vietą pasaulyje pagal pardavimų pajamas. Hankook produkcija, kuriai priklauso ir Kingstar padangos, eksportuoja padangas daugiau nei į 180 šalių visame pasaulyje. Hankook padangų gamintojas pagamina apie 92 milijonus vnt. padangų per metus, bendrovė taip pat gamina ratlankius, stabdžių trinkeles ir kitą produkciją.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto