Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

PIRELLI padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

PIRELLI padangos
Brandas: PIRELLI
Įmonės pavadinimas: Pirelli & C. S.p.A.
Įkūrimo šalis: Italy
Įkūrimo data: 1872
Koncernas/Grupė: 0
Pagrindinė gamykla pasaulyje: Italy
Pagrindinė gamykla Europoje: Germany
Valdo gamyklų pasaulyje: 19;
Gamyklų kiekis Europoje: 5;
Vieta padangų gamintojų klasifikacijoje 7
Darbuotojų skaičius pasaulyje: 31500;
Eksporto šalių skaičius: 180
Nuoroda į gamintojo tinklapį: https://www.pirelli.com/global/en-ww/homepage
Klasė: Premium - aukščiausia klasė. Tai laiko patikrinti rimčiausi pasaulio padangų gamintojai: Michelin, Continental, GoodYear, Dunlop, Pirelli, Bridgestone.
tab-picture

Pirelli – penktas pagal apyvartą padangų gamintojas pasaulyje, įsikūręs 160-tyje šalių, 5-iuose kontinentuose, jame šiuo metu dirba daugiau nei 37000 darbuotojų. Dabar Pirelli kompanijos vertė siekia 2,27 milijardų eurų ir kasmet kompanija investuoja 3% savo pajamų į naujų technologijų kūrimą bei plėtrą. Pirelli siekia tapti didžiausia aukščiausios kokybės padangas gaminančia  kompanija pasaulyje.
Jau nuo 1890 m. Pirelli yra žinomas kaip vienas didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Pirelli padangos yra labai vertinamos automobilių sporto pasaulyje ir turi be galo ilgą pasiekimų sarašą auto ir moto sporto varžybose. 2011-2013 metų sezonais Formulės 1 bei pasaulio supermotociklų čempionatų lenktynėse Pirelli buvo vienintelis padangų tiekėjas. Jau daugelį metų prekinis ženklas Pirelli yra vienas žinomiausių prekinių ženklų viso pasaulio ne tik padangų gamintojų tarpe, nes ši italų kompanija gamina tik aukščiausios, Premium klasės padangas, žinomas kiekvienam vairuotojui.


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto