Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Sukibimas su šlapia danga

Sukibimas su šlapia kelio danga:

Renkantis naujas padangas būtina atsižvelgti į padangos sukibimo su šlapia danga savybes. Naudojant padangas, kurios labai gerai sukimba su šlapia kelio danga, staigiai stabdant stabdymo kelias bus trumpesnis.
 
Ką reiškia sukibimas su šlapia danga?
Sukibimas su šlapia danga – tai padangos savybė sukibti su šlapia kelio danga. ES padangų ženklinimo etiketėje pateiktas įvertinimas pabrėžia tik vieną sukibimo su šlapia kelio danga aspektą, t. y. stabdymo šlapiame kelyje savybes.
 

Kaip vertinamas sukibimas su šlapia danga?

Sukibimas su šlapia danga vertinamas A–E skalėje: 
A – aukščiausias įvertinimas 
E – žemiausias įvertinimas.

 

Ką reiškia šis įvertinimas?

Susidarius avarinei situacijai svarbūs net keli metrai. Vertinant stabdymo metrais, skirtumas tarp gretimų raidžių gali sudaryti 3-6 metrus priklausomai nuo kelio dangos tipo. Taigi, pavyzdžiui, lengvuoju automobiliu važiuojant 80 km/h greičiu esant šlapiai kelio dangai ir staigiai stabdant, A klasės padangų stabdymo kelias gali būti net 18 metrų trumpesnis nei E klasės padangų. *

 

Pastaba:

važiuodami visada turėtumėte laikytis rekomenduojamo atstumo.

* Matuojant pagal bandymų metodus, nurodytus EB reglamente 1222/2009. Stabdymo kelias priklauso nuo vairavimo sąlygų ir kitų veiksnių.
Nurodytos etiketės vertės pateikiamos tik kaip pavyzdys. Konkrečių padangų protektoriaus raštų / dydžių vertinimo rezultatai gali skirtis.
 

Naudinga informacija apie padangas:

 

 

Visos prekės su konkrečiu įvertinimu:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto