Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild žieminių padangų testas 2022 - UHP

2022 m. žieminių padangų testas - UHP

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 245/40 R19

Testavimo objektas - galutinis UHP padangų reitingas po visų testo etapų

 

Apie testą:

AUTOBILD 2022 teste kiekvieną kartą „Michelin“ akivaizdžiai yra priekyje, o po paskutinių valdymo testų stulbinančioje įkalnėje ir slėnyje, taip pat greitkelyje, nekyla jokių abejonių: geriausia žieminė padanga 2022 metais yra „Michelin“ Pilot Alpin 5. Todėl Michelin padangos yra geriausias pasirinkimas Skandinavijos rinkai, o Vidurio Europos vairuotojai dėl švelnios žiemos reikalauja didesnių saugumo standartų šlapiame ir sausame kelyje. Šiuo tikslu žieminės Hankook, Bridgestone ir Continental padangos stebina aukšto lygio subalansuotu veikimu. Aukščiausių vasarinių padangų našumo nepavyksta pasiekti dėl konstrukcijos, kaip rodo tiesioginis palyginimas atskirose testų disciplinose, tačiau su jomis esate saugūs ant ledo ir sniego.


Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis UHP padangų reitingas po visų testo etapų):

  • Kaina nuo: 70,00 €  • Kaina nuo: 110,00 €

  • Kaina nuo: 46,00 €

  • Kaina nuo: 71,00 €

  • Kaina nuo: 97,00 €

  • Kaina nuo: 67,00 €

  • Kaina nuo: 79,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto