Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Dygliuotos padangos

Yra du dygliuotų padangų tipai: gamykliškai dygliuotos padangos ir vietinėje rinkoje sudygliuotos padangos. Pagrindinis jų skirtumas yra dyglių tarnavimo ilgaamžiškumas. Įprastai padangas gamykliškai dygliuoja tik aukščiausios klasės gamintojai, tokie kaip Michelin, Continental, Goodyear, Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Gislaved.

 

Dygliuotas padangas patartume rinktis tiems vairuotojams, kuriems reikia maksimalaus saugumo ir pravažumo žiemą, nekreipiant dėmesio į papildomai keliamą triukšmą ir retai važinėjant gerai valomais keliais, nes padangos su dygliais labiau tinka eksploatuoti rečiau valomuose užmiesčio keliuose.

Dygliuotų padangų geriausios savybės pasireiškia ant apledėjusios kelio dangos bei stipriai suvažinėto sniego - šiomis sąlygomis garantuojamas trumpiausias stabdymo kelias ir geriausios pravažumo savybės.

Todėl dažnai važinėjant toli nuo miesto esančiais keliais, kurie žiemą būna pasidengę ledu, dygliuotos padangos yra nepakeičiamos. Dygliuotos padangos taip pat rekomenduojamos gyvenatiems pajūryje, kur keliai žiemą labai dažnai būna apledėję, bei šiaurinių rajonų gyventojams. Ant ledo arba plikledžio dygliai stabdymo kelią sutrumpina net 30 - 40 proc.

Galima išskirti tris dygliuotų padangų minusus:

* dygliuotos padangos stabdymo kelias, lyginant su nedygliuotos, esant šlapio asfalto dangai pailgėja 5 - 7 proc.

* dygliuotos padangos yra net kelis kartus triukšmingesnės nei kitos padangos.

* nepatartina dygliuotas padangas pirkti planuojantiems važiuoti į užsienio šalis, kuriose dygliuotų padangų ekspoatacija yra uždrausta.

 

Svarbu nepamiršti, kad žieminės dygliuotos padangos yra nepamainamos tik ant sumintos ir apledėjusios kelio dangos. Bet dygliai turi savybę iškristi, o jiems iškritus prapuola ir visos gerosios savybės. Ant švarios ar šlapios asfalto dangos padangos su dygliais turi prastesnį valdymą ir pailgėja stabdymo kelias. Taip pat jos yra triukšmingesnės, padidina kuro sąnaudas ir gadina kelio dangą. Tačiau yra situacijų, kai be dyglių neapseisi. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai transporto priemonė yra naudojama rajoniniuose keliuose, kuriuose nepalankios oro sąlygos kelius paverčia sunkiai išvažiuojamais.

 

Padangos - pagrindinis ginklas prieš ledą. Jei kelionės žiemą yra planuojamos daugiausia gerai nuvalytais, prižiūrimais keliais, tada pirkti dygliuotas padangas neapsimoka, greičiau atvirkščiai - tokiomis sąlygomis jos per daug triukšmingos, padidėja kuro sąnaudos bei suprastėja sukibimo savybės lyginant su standartinėmis žieminėmis padangomis.

  Visos Dygliuotos padangos

  Populiariausios Dygliuotos padangos


  Grįžti į paiešką

  +370 614 82222 a

  Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

  Klausk specialisto