Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Sava krovininės padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sunkvežimio ašis:

Gamintojas:

tab-picture
tab-picture

„Sava“ yra viena didžiausių ir sėkmingiausių krovininių padangų gamintojų įmonių Vidurio Europoje iš mažos Slovėnijos žemės, teikianti platų lengvųjų automobilių, visureigių ir sunkvežimių padangų asortimentą.
„Sava“ padangos gaminamos įvairiose Europos gamyklose. Tačiau daugelis padangų vis dar gaminamos „Sava“ gamykloje Slovėnijoje, kuri yra moderniausias jos gamybos padalinys ir kurio specializacija yra aukštos kokybės vasarinių ir žieminių lengvųjų automobilių bei krovininių padangų gamyba.
Pirkdami „Sava“ krovinines padangas, jūs žinote, kad jūs pasirenkate kokybę, o toks kokybės pasirinkimas yra pagrįstas Europos paveldu ir paremtas „Goodyear“ technologija.
„Sava“ krovinines padangas gamina aukštos kvalifikacijos ir patyrę darbuotojai, naudojantys pažangiausią gamybos įrangą. Prieš išsiunčiant į kitas Europos šalis, visos „Sava“ padangos yra kruopščiai tikrinamos Slovėnijos gamykloje. Galite būti tikri, kad kiekviena „Sava“ krovininė padanga atitinka griežtus kokybės standartus, leidžiančius užtikrintai pasiūlyti „Sava“ kokybės garantiją visoms parduodamoms padangoms.
Per metus „Sava“ gamykla Slovėnijoje, priklausanti „Good Year Group“, pagamina apie aštuonis milijonus vnt. padangų. 


Sava krovininės padangos
Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика