Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Run on Flat padangos ROF, RFT, SSR, DSST, ZP, EMT

Run on Flat (sutrumpintai ROF) padangos sukurtos galingiems ir prabangiems automobiliams, kuriuose dažniausiai nebūna atsarginio rato.

Atskirų padangų gamintojų tokios padangos dar ženklinamos RFT, SSR, DSST, ZP ar EMT raidėmis. Šių padangų šoninis kordas yra žymiai sustiprintas, jos yra kietesnės, ne tokios elastingos.

Beorė technologija reiškia tai, kad šio tipo padangomis galima sėkmingai važiuoti net jas pradūrus ar prakirtus. Dėka šios technologijos pažeidimo metu  atsiradęs įtrūkimas yra užtaisomas automatiškai, padanga iš vidaus užsipildo cheminėmis medžiagomis ir išlaiko eksploatavimui reikalingą slėgį.

Dažniausiai didžiausias nurodomas atstumas tokiai pažeistai padangai yra 80 km., t.y. iki pirmo autoserviso. Nuvažiavusi tokį atstumą pažeista padanga dažniausiai nebetinka eksploatacijai, todėl ją reikia keisti nauja. ROF tipo padangos paprastai yra gerokai brangesnės už standartines.

ROF padangos nėra tokios komfortiškos kaip įprastos, todėl vairuotojai dažnai jų vengia. Neturintys atsarginio rato ar tiesiog norintys išvengti netikėtumų keliuose, įsigyja greito padangų užtaisymo užpildus. Būtent ši priemonė pastaruoju metu ženkliai sumažino ROF padangų populiarumą.

  Visos Run on Flat padangos ROF, RFT, SSR, DSST, ZP, EMT

  Populiariausios Run on Flat padangos ROF, RFT, SSR, DSST, ZP, EMT


  Grįžti į paiešką

  +370 614 82222 a

  Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

  Klausk specialisto