Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild universalių padangų testas 2019 - didysis testas

2019 m. universalių padangų testas - Didysis testas

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 225/45 R17

Testavimo objektas - stabdymas ir valdymas ant sausų, šlapių, sneiguotų ir apledėjusių paviršių, taip pat ekonomiškumas.

 

Apie testą:

AUTO BILD šį testą atliko su 31 skirtingų klasių gamintojų padangomis, jas įsigydami anonimiškai. Stabdymo testų ant šlapio asfalto nuo 100 km/h greičio metu, geriausius rezultatus pasiekusioms padangoms neprireikė nė 50 metrų. Tuo tarpu blogiausios padangos viršijo 60 m. Atlikus stabdymo bandymą ant sauso asfalto ir susumavus šių dviejų bandymų rezultatus, kitiems testavimo etapams buvo palikta 10 geriausius rezultatus parodžiusių padangų. Šios 10 padangų buvo testuojamos ne tik ant sausio ir šlapio paviršiaus, bet ir ant ledo bei sniego.Galiausiai, atlikus pasipriešinimo riedėjimui bei ilgaamžiškumo bandymus, nugalėtoju buvo paskelbtas Michelin CrossClimate+ modelis. Ši padanga taip pat buvo pripažinta kaip ekonomiškai efektyviausia.

 

Visų bandytų padangų stabdymo atstumus ant sausos ir šlapios dangos galite rasti čia


Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai:

  • Kaina nuo: 62,00 €

  • Kaina nuo: 106,00 €

  • Kaina nuo: 38,00 €

  • Kaina nuo: 41,00 €

  • Kaina nuo: 43,00 €

  • Kaina nuo: 48,00 €

  • Kaina nuo: 54,00 €

  • Kaina nuo: 37,00 €


  • Kaina nuo: 134,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto