Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild vasarinių padangų testas 2022 - SUV

2022 m. vasarinių padangų testas - SUV

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 235/55 R18

Testavimo objektas - galutinis SUV padangų reitingas po visų testo etapų

 

Apie testą:

Kokios vasarinės padangos kompaktiniams visureigiams yra geriausias pasirinkimas? Patirtis rodo, kad daugiausiai saugumo atsargų siūlo brangūs aukščiausios kokybės prekių ženklai. O gal pasiteisina pigios padangos iš Tolimųjų Rytų? Šių metų visureigių padangų testui pasirinktos 235/55 R18 dydžio padangos. Jos tinka kompaktiškiems visureigiams, tokiems kaip VW Tiguan, Skoda Kodiaq ar Volvo XC40. Padangų dydis taip pat tinka tokioms transporto priemonėms kaip Audi A6 allroad ir senesniems Toyota RAV4 modeliams. „Goodyear“ („EfficientGrip 2 SUV“) ir „Hankook“ („Ventus S1 evo3 SUV“) šiame teste dalijasi pirmąją ir antrąją vietas bei abu gauna testo įvertinimą „pavyzdingi“. Trečią vietą užėmė Falken padanga Azenis FK510 SUV (testo įvertinimas „geras“). Be bandymų disciplinų šlapiose ir sausose trasose, visureigių padangos taip pat naudojamos bekelėje. Ten kandidatai turi įrodyti savo įgūdžius ant įvairiausių paviršių. Traukos jėga (trauka) matuojama kaip pagreitis (žolė / purvas) arba atsižvelgiant į inercinę masę, naudojant grąžulą ir apkrovos elementą (žvyras / smėlis). Kai kurie bandymai atliekami su galinių ratų pavara arba 4x4 režimu, todėl skaičiavimuose gaunamos labai skirtingos vertės.

 

Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis SUV padangų reitingas po visų testo etapų):

  • Kaina nuo: 127,00 €


  • Kaina nuo: 62,00 €

  • Kaina nuo: 90,00 €

  • Kaina nuo: 95,00 €

  • Kaina nuo: 70,00 €


  • Kaina nuo: 82,00 €

  • Kaina nuo: 78,00 €

  • Kaina nuo: 49,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto