Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild žieminių padangų testas 2021 - SUV

2021 m. žieminių padangų testas - SUV

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 235/55 R18

Testavimo objektas - galutinis SUV žieminių padangų reitingas po visų testo etapų


Apie testą:

AUTO BILD 2021 metų SUV padangų testas buvo atliktas itin kruopščiai, siekiant išbandyti padangas įvairiomis oro ir temperatūros sąlygomis. Testai su šlapia ir sausa kelio danga buvo atlikti Bridgestone bandymų trasoje, Italijoje. Šis bandymas buvo atliktas gruodžio mėnesį, esant vienženklei teigiamai temperatūrai. Sniego bandymams atlikti buvo vykstama į Švedijos šiaurę netoli Arvidsjauro, kur temperatūra siekia apie -10 laipsnių celsijaus. Žieminės padangos turi iki 2000 profilio įpjovų (lamelių), kurios užtikrina saugų sukibimą su ledu ir sniegu, o žymiai minkštesnis gumos mišinys ilgiau išlieka elastingas žemoje temperatūroje. Visgi važiavimo dinamikos bandymai, skirti vairavimui ir stabdymui ant sausos dangos, greitai atskleidžia šios konstrukcijos trūkumus. Buvo išbandytos devynios šiuo metu aukščiausios kokybės firminės padangos bei viena pigi Kinijoje pagaminta padanga.

 

Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis SUV žieminių padangų reitingas po visų testo etapų):

  • Kaina nuo: 96,00 €

  • Kaina nuo: 43,00 €

  • Kaina nuo: 70,00 €

  • Kaina nuo: 68,00 €  • Kaina nuo: 46,00 €

  • Kaina nuo: 64,00 €

  • Kaina nuo: 58,00 €

  • Kaina nuo: 71,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto