Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild žieminių padangų testas 2022 - SUV

2022 m. žieminių padangų testas - SUV

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 225/45 R19

Testavimo objektas - galutinis SUV padangų reitingas po visų testo etapų


Apie testą:

Ar šiais laikais naujam gerų žieminių padangų komplektui tikrai reikėtų išleisti du su puse karto daugiau pinigų nei pigiausiam Kinijoje gamintam padangų komplektui? Trumpas atsakymas: Taip, jei kaip nors galite sau tai leisti. Bandymo rezultatai nenumaldomai atskleidžia pigios padangos silpnąsias vietas. Bandomasis BMW, aprūpintas turkiškomis padangomis, visumoje važiuoja neblogai, todėl ant sniego pasiekia 2-ą įvertinimą. Didelė katastrofa pasireiškia su bandymais ant šlapių kelių – tokia situacija pasitaiko dažnai, ypač žiemos mėnesiais. Net ir akvaplaningo bandymo metu Petlas padanga nesužavėjo tobulu vandens išstūmimu. Posūkių ir, svarbiausia, stabdymo pajėgumą turime įvertinti kaip „nepakankamą“. Jam reikia 63,3 metro, kad sustotų nuo 100 km/val. Tai yra maždaug 17 (!) metrų daugiau lyginant su geriausiomis Hankook, Bridgestone, Vredestein ir Continental žieminėmis padangomis. Avarinio stabdymo atveju toks skirtumas lemia visišką automobilio kontrolės praradimą. Testo nugalėtojas Michelin visose testo kategorijose surinko bent įvertinimą „gerai“. Be to, jis rieda ypač tyliai ir komfortiškai. Šešiais procentais pigesnis „Continental“ atsiduria antroje vietoje iškart už jo, taip pat bendru įvertinimu „pavyzdingas“. Ant sniego jis nepasiekia aukščiausio Michelin lygio, tačiau šlapiame kelyje stabdo dar geriau. Alternatyva kainos atžvilgiu būtų Firestone. Japonijos padangų milžino „Bridgestone“ dukterinė įmonė Amerikoje savo „Winterhawk 4“ žiemines padangas įkainojo taip, kad komplektas kainuoja priimtinus 720 eurų – daugiau nei 400 eurų pigiau nei „Michelin“. „Firestone“ bendroje įskaitoje užėmė šeštąją vietą su galutiniu įvertinimu „gerai“. Tradicinio olandų prekės ženklo Vredestein Wintrac Pro taip pat siūlo įtikinamai gerą našumą už teisingą kainą. Tik šiek tiek padidintas pasipriešinimas riedėjimui neleidžia lipti į aukščiausią padangų lygą.

 

Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis SUV padangų reitingas po visų testo etapų):

  • Kaina nuo: 43,00 €


  • Kaina nuo: 71,00 €

  • Kaina nuo: 70,00 €


  • Kaina nuo: 58,00 €

  • Kaina nuo: 57,00 €

  • Kaina nuo: 41,00 €

  • Kaina nuo: 89,00 €

  • Kaina nuo: 88,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto