Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

GoodYear 195/45 R17 81W Eagle F1 GSD3

GoodYear 195/45 R17 81W Eagle F1 GSD3
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Goodyear Eagle F1 Gsd3

  Kiti dydžiai:

    133,00 €
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 133,00 €
  • Pristatymas 4-7 d.d.:
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje: trečiadienį, 01.29 nuo 15:00
  • Kaune: ketvirtadienį, 01.30 nuo 15:00
  • Panevėžyje: ketvirtadienį, 01.30 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • ketvirtadienį, 01.30 darbo valandomis


  Goodyear Eagle F1 Gsd3. 

  Kryptinė vasarinė padanga greitiems ir galingiems automobiliams, kuriu vairuotojai mėgsta sportinį vairavimo stilių. Automobilis su šiomis padangomis tampa nepaprastai klusnus, staigus. Sujungtas lenktyninių padangų technologijas ir pritaikytas inovacinis gumos mišinys garantuoja puikų sukibimą startuojant ir stabdant bet kokiomis sąlygomis. Geros akvaplanavimo ir stabdymo savybės.

  Apie gamintoją:

  Prekinis ženklas Good Year priklauso vienai didžiausių pasaulio padangų korporacijų - "GoodYear - Dunlop group". Ši korporacija gamina Good Year, Dunlop, Fulda, Lee, Sava, Kelly, Debica ir daugelį kitų pavadinimų padangų. Įmonės gaminamų produktų sąrašas neapsiriboja padangomis, skirtomis lengviesiems, komerciniams, krovininiams, lenktyniniams autobiliams, lėktuvams ar agro technikai. Kompanija taip pat tiekia žaliavas daugumai automobilių gamintojų ir kitoms pramonės šakoms. Good Year padangos yra pačios aukščiausios kokybės, premium klasės. Šiuo metu GoodYear - Dunlop grupė padangas platina visuose pasaulio kontinentuose, metinė apyvarta siekia 15 milijardų JAV dolerių. Tai vienas iš 5-ių didžiausių pasaulio padangų gamintojų.

  Ši kompanija savo veiklą pradėjo kaip „Goodyear Tire & Rubber“ 1898 m. Jungtinėse Valstijose, įkūrėjas - F.Seiberlingas. Kompanija pavadinta vulkanizavimo išradėjo Charles'o Goodyear'o garbei. Antroje XX-ojo amžiaus pusėje susijungusi su kitais japonų padangų gamybos gigantais Dunlop bei Sumitomo tapo viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulinėje rinkoje.
Populiariausios 195/45 R17 prekės


Populiariausi akumuliatoriai


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика