Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

GoodYear 215/60 R16 99V XL Efficientgrip Performance, kaina 209,00 €

GoodYear 215/60 R16 99V XL Efficientgrip Performance
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Kiti dydžiai:

    209,00 €
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 209,00 €
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje pirmadienį, 04.03 nuo 15:00
  • Panevėžyje pirmadienį, 04.03 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • antradienį, 04.04 nuo 09:00  Įsigykite išsimokėtinai:

  arba įprastu lizingu:
  Dėka „FuelSaving“ technologijos, sumažėjo pasipriešinimas riedėjimui, todėl degalai naudojami efektyviau, o tai taupo Jūsų pinigus.
  Dėl „ActiveBraking“ technologijos, su kelio danga liečiasi daugiau padangos paviršiaus, o tai sumažina stabdymo kelią tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos.
  Goodyear Efficientgrip Performance. 

  Asimetrinė vasarinė padanga kuri pasižymi puikiu saugumo savybių ir degalų naudojimo efektyvumo balansu. "EfficientGrip Performance" padanga sukurta panaudojant naujausias technologijas, kurios užtikrina nepranokstamas savybes ant šlapios dangos ir mažą pasipriešinimą riedėjimui visą padangos eksplotavimo laiką. Optimalus sukibimo su šlapia danga ir pasipriešinimo riedėjimui balansas. Didesnis sąlytis su keliu stabdymo metu. Mažesnis padangos triukšmas.
  Apie gamintoją:

  Prekinis ženklas Good Year priklauso vienai didžiausių pasaulio padangų gamintojų -korporacijai "GoodYear - Dunlop group". Ši korporacija gamina Good Year, Dunlop, Fulda, Lee, Sava, Kelly, Debica ir daugelį kitų žinomų pavadinimų padangų. Įmonės gaminamų produktų sąrašas neapsiriboja padangomis, skirtomis lengviesiems, komerciniams, krovininiams, lenktyniniams autobiliams, lėktuvams ar agro technikai. Kompanija taip pat tiekia žaliavas daugumai automobilių gamintojų ir kitoms pramonės šakoms. Good Year padangos yra pačios aukščiausios kokybės, premium klasės. Šiuo metu GoodYear - Dunlop grupė padangas platina visuose pasaulio kontinentuose, metinė apyvarta siekia 15 milijardų JAV dolerių. Tai vienas iš 5-ių didžiausių pasaulio padangų gamintojų.
  Ši kompanija savo veiklą pradėjo kaip „Goodyear Tire & Rubber“ 1898 m. Jungtinėse Valstijose. Įkūrėjas - F.Seiberlingas. Kompanija pavadinta vulkanizavimo išradėjo Charles'o Goodyear'o garbei. Antroje XX-ojo amžiaus pusėje susijungusi su kitais japonų padangų gamybos gigantais Dunlop bei Sumitomo tapo viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulinėje rinkoje.
Populiariausios 215/60 R16 prekėsGrįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика