Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

GoodYear 225/50 R17 94W Efficientgrip Performance

6%

Pigiau

GoodYear 225/50 R17 94W Efficientgrip Performance
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Kiti dydžiai:

    101,00 €108,00 € *
  Sėkmingai įdėta į krepšelį

 • Suma: 101,00 €
  • Pristatymas 0-1 d.d.:
  • Atsiėmimas parduotuvėse:
  • Vilniuje: šiandien, 02.24 nuo 15:00
  • Kaune: rytoj, 02.25 nuo 15:00
  • Panevėžyje: rytoj, 02.25 nuo 15:00
  • Pristatymas bet kur Lietuvoje:
  • rytoj, 02.25 darbo valandomis


  Goodyear Efficientgrip Performance. 

  Asimetrinė vasarinė padanga kuri pasižymi puikiu saugumo savybių ir degalų naudojimo efektyvumo balansu. "EfficientGrip Performance" padanga sukurta panaudojant naujausias technologijas, kurios užtikrina nepranokstamas savybes ant šlapios dangos ir mažą pasipriešinimą riedėjimui visą padangos eksplotavimo laiką. Optimalus sukibimo su šlapia danga ir pasipriešinimo riedėjimui balansas. Didesnis sąlytis su keliu stabdymo metu. Mažesnis padangos triukšmas.

  Apie gamintoją:

  Prekinis ženklas Good Year priklauso vienai didžiausių pasaulio padangų korporacijų - "GoodYear - Dunlop group". Ši korporacija gamina Good Year, Dunlop, Fulda, Lee, Sava, Kelly, Debica ir daugelį kitų pavadinimų padangų. Įmonės gaminamų produktų sąrašas neapsiriboja padangomis, skirtomis lengviesiems, komerciniams, krovininiams, lenktyniniams autobiliams, lėktuvams ar agro technikai. Kompanija taip pat tiekia žaliavas daugumai automobilių gamintojų ir kitoms pramonės šakoms. Good Year padangos yra pačios aukščiausios kokybės, premium klasės. Šiuo metu GoodYear - Dunlop grupė padangas platina visuose pasaulio kontinentuose, metinė apyvarta siekia 15 milijardų JAV dolerių. Tai vienas iš 5-ių didžiausių pasaulio padangų gamintojų.

  Ši kompanija savo veiklą pradėjo kaip „Goodyear Tire & Rubber“ 1898 m. Jungtinėse Valstijose, įkūrėjas - F.Seiberlingas. Kompanija pavadinta vulkanizavimo išradėjo Charles'o Goodyear'o garbei. Antroje XX-ojo amžiaus pusėje susijungusi su kitais japonų padangų gamybos gigantais Dunlop bei Sumitomo tapo viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulinėje rinkoje.
Populiariausios 225/50 R17 prekės


Populiariausi akumuliatoriai


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика