Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

SUMITOMO padangos

Išmatavimai:

Plotis
Profilis
Skersmuo

Sezonas:

Gamintojas:

SUMITOMO padangos
Brandas: SUMITOMO
Klasė: Ekonominė klasė (Azija). Kokybiškesni lyginant su žema klase, pagrinde Azijos padangų gamintojai. Nexen, GT Radial, Nankang, Federal, Marshal.
tab-picture

"Sumitomo Rubber Industries, Ltd." kompanija yra viena iš didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Tai Japonijos padangų koncernas, gaminantis "Premium" klasės padangas. Didelės investicijos ir bendradarbiavimas su tokiu padangų gamintoju kaip Goodyear, leido Sumitomo padangoms tapti vienu iš rinkos lyderiu ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje.
Sumitomo istorija prasideda dar 17-tame amžiuje ir siekia daugiau kaip 350 metų. Masatomo Sumitomo, Kioto mieste, Japonijoje, atidarė knygų ir medicinos reikmenų parduotuvę. Remdamasis savo sukurta verslo filosofija ir vario kasyba, jis išplėtojo verslą iki finansų, draudimo, nekilnojamo turto ir kitų šakų sferas. Šiandien Sumitomo yra pripažinta kaip viena pirmaujančių verslo grupių Japonijoje. Su padangomis susijusi veikla prasidėjo 1909 m., kai Sumitomo grupė investavo į dukterinę Britų kompanijos "Dunlop Rubber" įmonę "Dunlop Japan", o 1963 m. Sumitomo įsigijo ją ir pervadino  į "Sumitomo Rubber Industries, Ltd."


Technologijos:


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto