Pokyčiai koronaviruso COVID-19 metu

 

Trumpai:

• Dirbame pilnu pajėgumu, siuntos pristatomos kasdien, vėlavimo šiuo metu nėra.

 

Parduotuvių veikla:

• Parduotuvės veikia kaip užsakymų atidavimo taškai.

• Išduodamos tik iš anksto užsakytos prekės. Užsakymus galima pateikti internetu ir telefonu.

 

Prekių pristatymas:

• Kurjerių pristatymas tampa bekontakčiu.

• Su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele.

 

PlačiauTuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Uniroyal 265/70 R16 112H Rallye 4X4 Street

Uniroyal 265/70 R16 112H Rallye 4X4 Street
Pasitikrinkite, ar šios padangos tinkamos jūsų automobiliui:
Markė:
Modelis:
Metai:
Modifikacija:
 • Kiti dydžiai:

    120,00 €
  Šiuo metu prekes neturime, peržiūrėti panašias prekes.

 • Suma: 120,00 €
  • Kaina: 120,00 €
  • Kiekis sandėlyje: 0
  • Kodas: #148486
  • Pristatymas: Nežinomas

  Uniroyal Rallye 4x4 Street.  Kryptinė vasarinė padanga galingiems ir greitiems visureigiams. Išskirtinė padanga su slenksčio simboliu. O tai reiškia, kad gamintojai pagrindinį dėmesį skiria saugumui šlapiame kelyje ir ypatingai geroms akvaplanavimo savybėms. Dėl šių savybių ši padanga idealiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Aukštos klasės padanga, neprarandanti saugumo ir stabilumo savybių ir sausame kelyje, kurią puikiai įvertins net patys išrankiausi vairuotojai.  Apie gamintoją:

  Uniroyal - visame pasaulyje puikiai žinomos padangos, gaminamos plačiai gamai transporto priemonių. Vokiečių gamintojo Uniroyal padangos priskiriamos aukšto lygio segmentui, kurių testavimui bei gamybai skiriamas labai didelis dėmesys. Kompanijos tikslas - pirmoje vietoje saugumas kelyje, ypač kai kelio danga yra šlapia. Uniroyal - vienas rimčiausių Europos padangų gamintojų. Visos Uniroyal padangos skirtos sumažinti akvaplaningo grėsmę, taip pat užtikrina ypatingai gerą sukibimą su šlapia kelio danga. Puikus pavyzdys: važiuojant 80 km/h greičiu ši padanga vidutiniškai išsklaido apie 30 litrų vandens nuo kelio paviršiaus kas sekundę, tai atitinka 1800 litrų per minutę arba maždaug 15 pilnų vonių. Štai kodėl šios padangos yra unikalios ir taip plačiai pripažintos.
  Uniroyal kompanija Europoje žinoma jau daugiau nei 130 metų. Pradžioje tai buvo tiesiog gumos gaminių įmonė, laikui bėgant įgijusi ir tarptautinį pripažinimą kaip padangų gamintoja. Apie 1958-uosius metus ši įmonė susijungė su Vokietijos padangų gamybos gigantu "Continental AG" ir pasivadino „Uniroyal Englebert Deutschland AG“. Ši sąjunga labiausiai koncentravosi į lietaus padangų gamybą, jų tobulinimą važiuojant slidžia kelio danga. Saugumas važiuojant šlapia kelio danga iki šiol lieka pagrindiniu Uniroyal prioritetu.
Populiariausios 265/70 R16 prekės


Populiariausi akumuliatoriai


Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto

Яндекс.Метрика