Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild universalių padangų testas 2022 - SUV

2022 m. universalių padangų testas - SUV

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 225/50 R18

Testavimo objektas - galutinis SUV universalių padangų reitingas po visų testo etapų

 

Apie testą:

Universalios padangos buvo naudojamos dešimtmečius. Tačiau tik techninė medžiagų pažanga ir tolesnis gamybos metodų tobulinimas jas taip patobulino, kad net patyrę vairuotojai svarsto galimybę įsigyti. Anksčiau šios padangos būdavo pražūtingos sningant arba per minkštos vasarą. Dabartinės kartos visasezoninių padangų savybės gali nustebinti iš gerosios pusės. Protektoriaus mišinys, kurio sudėtyje yra daug silicio dioksido, suteikia atspartumo temperatūrų skirtumui. Protektoriaus guma išlieka elastinga visuose temperatūros diapazonuose ir užtikrina saugų sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis. Vidurvasarį protektoriaus blokai išlieka stabilūs, o tai užtikrina trumpą stabdymo kelią ir sportišką vairavimo pojūtį. Taip pat šaltomis žiemos dienomis protektorius, kuriame yra pakankamai lamelių, užtikrina patikimą sukibimą su sniegu ir ledu. Tačiau visasezoninių padangų gamyba išlieka sunki užduotis: 72 eurus kainuojanti Kinijos prekės ženklo Goodride padanga visiškai nepatikima dėl itin ilgo stabdymo kelio ant šlapios kelio dangos. Visgi saugumas turėtų būti vertas keliais eurais daugiau, juk su šiomis padangomis kelyje važiuojama ištisus metus.

 

Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis SUV universalių padangų reitingas po visų testo etapų):

  • Kaina nuo: 161,00 €


  • Kaina nuo: 41,00 €  • Kaina nuo: 80,00 €

  • Kaina nuo: 30,00 €


  • Kaina nuo: 24,00 €


  • Kaina nuo: 30,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto