Tuščias
Grįžti į paiešką
Grįžti į paiešką

Autobild vasarinių padangų testas 2022 - UHP (R19)

2022 m. vasarinių padangų testas - UHP (R19)

Testo organizatorius - AUTO BILD

Testuotas dydis - 245/40 R19

Testavimo objektas - galutinis UHP (R19) padangų reitingas po visų testo etapų

 

Apie testą:

Padangų pasirinkimas turi lemiamos įtakos saugumui ir dinaminėms savybėms kasdieniame eisme. Ypač didelio našumo vidutinės ir aukštesnės klasės transporto priemonėse. Lemiamą vaidmenį šį kartą vaidina pavojingi slydimai stabdymo bandymuose nuo 100 km/h: tarp geriausiai ir blogiausiai stabdančių padangų yra daugiau nei 21 metro stabdymo kelio skirtumas. Testo nugalėtoja tapo Goodyear padanga Eagle F1 Asymm. 6, kurios našumas yra aukščiausio lygio ir kuri vertinamas dėl gerų akvaplanavimo savybių, trumpo stabdymo kelio, tikslaus valdymo ir mažo pasipriešinimo riedėjimui. Antrą vietą dalijasi padangos „Continental“ („Sport Contact 7“) ir „Hankook“ („Ventus S1 evo3“), ketvirtoje – „Michelin“ („Pilot Sport 4“). Visos keturios padangos gavo įvertinimą „pavyzdingos“. Maxxis (Victra Sport 5 VS5), Bridgestone (Potenza Sport) ir Vredestein (Ultrac Vorti +) padangos buvo įvertintos „gerai“.

 

Nuoroda į testą

 

Svarbu: norint išsirinkti tinkamiausias padangas savo automobiliui ir gauti panašiausius rezultatus padangas eksploatuojant, būtina atkreipti dėmesį, ar sutampa testuotų ir Jūsų pasirinktų padangų:

* Modelis. Gamintojai kas kelis metus modelius vis atnaujina. O testai paprastai atliekami dar neprasidėjus sezonui, todėl dalis bandymams parinktų modelių būna senesnės kartos.

* Dydis. To pačio modelio, tačiau net mininaliai skirtingo dydžio padangos gali turėti visiškai kitokius bandymų rezultatus.

* Greičio bei apkrovos indeksas ir homologacijos. Šie parametrai šį tą nusako apie padangos sudėtį, sandarą, protektoriaus ypatybes, todėl smarkiai įtakoja padangų savybes.

* Maršrutai, kelių ir oro sąlygos. Apsvarstykite, ar testavimui parinktos trasos atitinka Jūsų kasdienius kelius.

 

Nugalėtojai (galutinis UHP (R19) padangų reitingas po visų testo etapų):


  • Kaina nuo: 107,00 €

  • Kaina nuo: 83,00 €

  • Kaina nuo: 43,00 €

  • Kaina nuo: 72,00 €

  • Kaina nuo: 95,00 €

  • Kaina nuo: 94,00 €

  • Kaina nuo: 71,00 €

  • Kaina nuo: 92,00 €

Grįžti į paiešką

+370 614 82222 a

Jūsų pranešimas išsiųstas. Pasitikrinkite, ar tikrai gerai nurodėte savo kontaktinius duomenis.

Klausk specialisto